Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehetne rendszeressé...

Mivel lehetne rendszeressé tenni a menstruációm?

Figyelt kérdés

2 hónapja késik, nem vagyok terhes, máskor is előfordult kimaradás ha stresszes voltam


Nem tudom mostanában hogy menjek nőgyógyászhoz a járvány miatt


Néha kicsit elegem van a melóból ( eügy..) és, hogy aggódok sokmindenen ( főleg a páciensek fejlődésén.. ha nehezen gyógyulnak úgy érzem az én felelôsségem..) és néha sértődött és dühös vagyok a világra, hogy miért kell fizikailag és mentálisan is annyit dolgoznom nőként, mint egy férfinak.. de persze máskor meg hálát adok a munkámért mert szeretem is .. csak ugye vannak napok.... amikor nem


26 éves vagyok, gondolkodom a gyermekvállaláson.. de magam miatt is annyit aggódók ( főleg most ebben a krízises helyzetben ..) hát még ha kisgyerek is lenne itt , akit óvni kéne..


Ez nyomta a lelkemet azért írtam le..

Tornázom, iszok eleget és eszem rendesen.. probalok nyugodt maradni de mit lehetne még tenni? Valami bevált esetleg valakinek?


( orvoshoz is megyek majd, csak addig érdekelnek az ezzel kapcsolatos tapasztalatok)


2020. márc. 25. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Menjél pszichológushoz majd mikor elmúlik a járvány (esetleg online), secperc alatt rendbehoz, mert nem vagy olyan súlyos eset. Nőgyógyászhoz attól még szintén menjél el (ne most), de lehet, hogy tényleg pszichés eredetű.

Mi a foglalkozásod, hogy a pácienseidért aggódsz? Mindenesetre az ő gyógyulásuk tempója nem rajtad áll, hanem részben az ő adottságaikon, a véletlenen. Ne vegyél magadra olyan felelősséget, ami nem a tied. A munkát racionalizáld (azt hiszem, ennek szintén nem most van itt az ideje), ne vállalj túlmunkát, vagy ha a pénz miatt kell, akkor is csak minimálisat. A lelki egészséged elsősorban a párkapcsolatodon múlik. Az az érzésem, hogy az neked most vagy nincs, vagy nem stabil. Addig már kár a gyerekvállalást tervezni.

2020. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!