Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menstruációm,...

Rendszertelen a menstruációm, már azóta amióta megkezdődött! Van valami házi praktika vagy valami amivel rendszeressé tehetném?

Figyelt kérdés

én elég későn érő tipus voltam, így csak 15 évesen jött meg először, és nagyom rendszertelen! :/

utolsó pár alkalommal pedig volt hogy 20 napig tartott de nagyon gyengén, néha 1-2 napra beerősödött de aztán megint gyenge

kb. 2 héttel ezelőtt lett vége, és már megint kezdődik :(

és voltam nőgyógyásznál amikor elsőnek megjött utána! és nem talált semmi küélönöset! akkor miért van ez?

16/lány



2012. aug. 17. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 15 éves korodban jött meg az első menstruációd, és most 16 vagy, akkor lehet, hogy még nem állt be. De ha aggódsz, akkor menj orvoshoz!
2012. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
orvoshoz nem akarok menni, de nincs-e valami házi praktika arra hogy kicsit beálljon, vagy hogy ne legyen ilyen hosszú?
2012. aug. 17. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenképpen el kell menned orvoshoz, mert semmi praktika nincs amitől beáll normálisra. Első voltam.
2012. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nyugi, nekem 3 lassan 3 éve van és még mindig nem pontos. ez lehet örökletes (nálam az... :/) vagy egyszerűen nem állt még be. sokszor 2-3 év is kell ehhez. orvos? felesleges. fogamzásgátlót fog felírni, mert attól beáll... mást nem tud vele csinálni. nyugi, be fog állni :)


16/L

2012. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*lassan 3 éve :D
2012. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a gyors válaszokat! (:
2012. aug. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!