Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
niceszisz nevű felhasználó kérdése:

Melyik gyógynövény tea/kapszula a legjobb magas vérnyomás csökkentésére?

Kérlek írjatok tapasztalatokat, mit érdemes megvásárolnom?

Vérnyomásom: 125/90

A pulzus normális. A diasztolés érték nem megy fel 135 fölé, azonban a szisztolés értékkel nem vagyok kibékülve. Nagyon határeset. Ritkán megy le 80ra inkább 90 körül mérek.de 95 fölé sem ugrik fel annyira.

Gyógyszert nem szedek, s nemis szeretnék.

Mit javasoltok?

márc. 26. 06:06  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Bocsánat! Rosszul írtam. Felcseréltem a diasztolés és szisztolés értéket. Szóval a 2.a diasztolés érték van határon.

Köszönöm

# 1/5Időpont márc. 26. 06:30 Privát üzenet
Egyél foghagymát és magas HDL koleszterin tartalmú élelmiszereket - halak (főleg a tengeri, vagy a zsírosabb halak), olajos magvak, tökmagolajat).És mozogj, fuss, sétálj sokat.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 26. 07:08 Privát üzenet
Galagonya tea. A magas vérnyomásra a legjobb. Én is ezt iszom. Mézzel kell édesíteni, cukorral nem mert csökken a hatása. Kellemes, jó íze van. Müanyag szűrővel kell leszűrni. A fém is kiveszi belőle a hatóanyagokat.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 26. 07:08 Privát üzenet

https://www.youtube.com/watch?v=ySdUwjBNd8s&t=399s

https://www.youtube.com/watch?v=CCEfE8xBS3c

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 26. 07:38 Privát üzenet
Barócsi Istvánné nevű felhasználó válasza:

Én általában az ínter neten a Mária Treben által írt gyógynövények közt nézek utána mert ő volt a gyógynövények királynője. Be ütöd a nevét és a problémádat.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 28. 16:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ájulós lányok, meg lehet valahogy akadályozni a komolyabb rosszullétet, amikor érzitek h. nem vagytok jól?
Mennyire normális?
Fog. Gátló újraszedése előtt milyen vizsgálatokat végeznek?
Magas vernyomas csokkentesere mit ajanlotok? Természetes módszereket preferalnam
Magas vérnyomás kezelésére milyen összetételű gyógyteát javasoltok?
Magas vérnyomás kihatással lehet a menstruáciora is? Illetve vérnyomáscsökkentö befolyásolhatja a menzeszt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!