Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt màr veletek valami...

Történt màr veletek valami kínos/ciki nōgyógyàszati vizsgàlat alkalmàval?

Figyelt kérdés
Tudom, maga a vizsgàlat is elég kínos tud lenni, viszont én ezt még tudtam tetézni. Most voltam életemben elōször, egy elhúzódó probléma miatt és nagyon zavarban voltam, remegett a hangom is, vagy kétszer visszakérdeztem, hogy bocsànat mi volt a kérdés? És még ennek a tetejébe elhadartam a problémàmat úgy ahogy, de azt nem közöltem, hogy még nem élek nemi életet. Szóval levetkoztem alul, és màr a székben voltam, mikor kerdezte hogy mivel védekezünk, mire mondtam, hogy hàt még szūz vagyok, erre hogy de ezt miért nem mondtam, mert akkor nem tud hüvelyi UH-t csinàlni, csak hasit, nem is kellett volna levetkōzni. Szerintem totàl hülyének nézett, és nagyon kínos volt az egész. :// vagy lehet, hogy csak én érzem annak és butasàg..?Történt màr valakivel valami hasonló amit ennyire kínosnak/cikinek érzett? :/
2020. márc. 26. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Igen. Nyugi, ez kismiska az enyémhez képest.

Nincs olyan anonim oldal, ahol leírjam.:))

2020. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ó nekem pár hónapja volt, hogy hirtelen nem tudtam mit csináljak, az orvos mordult rám...és negyvenhez közelítek. Mondjuk eleve arrogáns volt.
2020. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Ezért jó egy állandó orvos,de az sem árt,ha nő. Könnyebb megnyílni.
2020. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a legcikibb, mikor előszőr jártam nála. Bementem a váróból ugye, és ő meg kiküldött a hátsó bejáraton a mosdóba hogy csináljak vizelet mintát. Nem figyeltem hogy melyik ajtón mentem ki, visszafelé meg a várón keresztül mentem vissza a rendelőbe kezembe a pohár pisivel :Ő
2020. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ezt míg élek, nem fogom elfelejteni, annyira ciki volt...

Aznap, amikor volt az éves vizsgálatom, egész nap morgott a hasam és gázok is gyötörtek, előző napi Mexikói vacsora eléggé megártott... azon izgultam végig az időpont előtt, csak vissza tudjam tartani. Persze ilyenkor az ember izgul, befeszít, nem is jön ki semmi, de persze egész végig morgott a hasam és éreztem, hogy mindjárt kicsúszik.

Aztán vége, leszállhatok, én ilyenkor úgy megkönnyebbülök, hogy vége! Akkor is, és akkor kicsúszott egy kis puki, de sajnos a szaga... a doki még ott tett-vett a mintával vagy eszközökkel nem tudom, de olyan förtelmesen büdös volt, kizárt hogy nem érezte.

Amilyen gyorsan csak lehet, elhagytam a rendelőt, lett volna még pár kérdésem, de egyiket se tettem fel, csak mielőbb kint akartam lenni...

És persze soha többet nem mentem ahhoz a dokihoz sőt, rendelőt is váltottam és inkább magánba járok azóta (az első SzTK rendelés volt).


Kiváncsi vagyok tudja-e valaki überelni 🙄

2022. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!