Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Történt màr veletek valami kínos/ciki nōgyógyàszati vizsgàlat alkalmàval?

Tudom, maga a vizsgàlat is elég kínos tud lenni, viszont én ezt még tudtam tetézni. Most voltam életemben elōször, egy elhúzódó probléma miatt és nagyon zavarban voltam, remegett a hangom is, vagy kétszer visszakérdeztem, hogy bocsànat mi volt a kérdés? És még ennek a tetejébe elhadartam a problémàmat úgy ahogy, de azt nem közöltem, hogy még nem élek nemi életet. Szóval levetkoztem alul, és màr a székben voltam, mikor kerdezte hogy mivel védekezünk, mire mondtam, hogy hàt még szūz vagyok, erre hogy de ezt miért nem mondtam, mert akkor nem tud hüvelyi UH-t csinàlni, csak hasit, nem is kellett volna levetkōzni. Szerintem totàl hülyének nézett, és nagyon kínos volt az egész. :// vagy lehet, hogy csak én érzem annak és butasàg..?Történt màr valakivel valami hasonló amit ennyire kínosnak/cikinek érzett? :/

márc. 26. 18:58  Privát üzenet  

A válaszok
Tetta nevű felhasználó válasza:

Igen. Nyugi, ez kismiska az enyémhez képest.

Nincs olyan anonim oldal, ahol leírjam.:))

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 26. 19:20 Privát üzenet
Ó nekem pár hónapja volt, hogy hirtelen nem tudtam mit csináljak, az orvos mordult rám...és negyvenhez közelítek. Mondjuk eleve arrogáns volt.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 26. 20:00 Privát üzenet
Ezért jó egy állandó orvos,de az sem árt,ha nő. Könnyebb megnyílni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 27. 11:06 Privát üzenet
Nekem az volt a legcikibb, mikor előszőr jártam nála. Bementem a váróból ugye, és ő meg kiküldött a hátsó bejáraton a mosdóba hogy csináljak vizelet mintát. Nem figyeltem hogy melyik ajtón mentem ki, visszafelé meg a várón keresztül mentem vissza a rendelőbe kezembe a pohár pisivel :Ő

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 28. 21:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ciki ha anya rakja fel az első tamponom?
Nagyon ciki de fel teszem a kérdést ide?
Előrébb kell hoznom a mensim. Nem mehetek igy vizsgázni. Mit tegyek?
Ti éreztétek már cikinek, megalázónak a menstruációt?
Hány évesen ciki elmenni először nőgyógyászhoz?
Lehet ciki a kerdesem de nogyogyaszati vizsgalat elott mindenki leborotvalja ott "lent"?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!