Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egész hónapban menstruálok,...

Egész hónapban menstruálok, sos? (+bpi orvos ajánlást szívesen fogadok)

Figyelt kérdés

Március 7-en megjött, 22-ig tartott. Majd 25-en megint megjott.


Nem piros vér, barna, sötét, szinte fekete.


Nem tudom.. Ez mennyire normális?


Saját nőgyógyászom nem fogad, ambulanciara nem mehetek, telefonon legalábbis ezt mondták...


Volt már valakivel ilyen? Van rá valami házi gyógymód vagy tudtok ajánlani olyan dokit (bp) aki fogad ebben a helyzetben?



2020. márc. 27. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászod magánrendelőben nem fogad? Hány éves vagy, rendszerrsen jársz rákszűrésre? Ez nem normális, fogadniuk kell a területileg illetékes sztk-ban. Ha azt mondod rendellenes erős vérzés van nem küldhetnek el.
2020. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én dr Veresh Zoltánhoz járok amúgy, a magánrendelésén dolgozó asszisztenssel szinte bármikor lehet beszélni, ga nagyon nem fogadnak az illetékesek, hívd fel kérdezz rá
2020. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem erős vérzés, bár 2 óránként cserélem.

Olyan mennyiség mint átlagban a mensi 4. Napján.


25 éves vagyok, 1,5 éve szültem


Azóta a másfél év óta 3x jött meg, egyszer szeptemberben hasonlóan 2x a hónapban és egyszer decemberben akkor viszont csak 2 napig tartott egy kB egy betetnyi vér jött ki.



Magán orvoshoz járok amúgy. De ott se fogadnak, ambulanciárol elkuldtek mert nem sos eset, pedig nekem ilyen sose volt. :(

2020. márc. 27. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz másik kórházban! Ez nem játék és de sos. Nem úgy sos mint egy mellkas lövés, de ezzel nem is lehet kivárni a járvány végét! Sote2-n velem nagyon normálisak voltak, amikor beestem vidékiként (kislányommal voltam fent kórházban születése után egy hónappal és gyermekágyi gondom volt, besétáltam, és megvizsgáltak, kaptam gyógyszert). Vagy kérdezd meg az orvosodat, hogy mit ajánl, hova megy. Ne hagyr magad lerázni!
2020. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bella7365 válasza:
Velem már történt ilyen de csak egyszer volt vagyis egy hónapban de azután minden helyreállt bár a mai napig hol késve hol hamarabb jön meg. De én mondjuk fiatalabb is vagyok nálad sokkal.
2020. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Végül április 12en múlt el..

Annyit mondott az orvos, ha elmúlt és nincs semmi komoly fájdalmam, akkor ne menjek a rendelésre, de később ha lecsengett a vírus akkor mindenképp kivizsgálás javasolt.

Én arra gondolok, vagy a fogamzás gátló kavart be nagyon, vagy esetleg megint van egy cisztám, régebben volt, de akkor inkább kimaradtak a havik mint ennyire megjött volna.

Másik amire gondoltam, anyukámnak miómái vannak rendszeresen, neki hasonló a mensi.. Lehet nekem is az van.

Na mindegy, meglátjuk mi lesz.

2020. ápr. 16. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!