Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 múltam és még nem menstruálok?

17 múltam és még nem menstruálok?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni endokrinologiara.

Háziorvostol kérném a beutalot, a nőgyógyászt szeretném valahogy kikerülni.

Háziorvos fog adni beutalot endokrinológiara?

Megvizsgál majd vagy csak el kell mondanom a tüneteket?

Ha nőgyógyászhoz küldene, ott adnak endokrinológia ugye. Lehetséges opció, ha csak elmondom ott a tüneteket és nem egyezek bele a vizsgálatba? Úgyis ad beutalot?



2018. szept. 10. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőgyógyászati vizsgálat mindenképp kellene. nem egy kellemes dolog, de annyira nem is vészes, ki lehet bírni. És fontos, hogy minden lehetséges módon megvizsgáljanak.
2018. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz sajnos el kell menned.
2018. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászatot nem lehet megkerülni, mert nem csak endokrin okai lehetnek annak, hogy nincs menstruációd. De ha szűz vagy, akkor csak UH-val megnézik, hogy megvan-e minden női szerved, felesleges aggódnod.
2018. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andi80018 ***** válasza:
16%

Megkérdezhetem, miért vártál négy évet, hogy elmenj egy kivizsgálásra?

Egyértelmű, egyből nőgyógyászat, ő ad neked beutalót hormonvizsgálatra, illetve megvizsgál, elég sok minden állhat a háttérben.

2018. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne akard kikerülni a nőgyógyászt, előbb utóbb úgyis el kell menned, ess túl rajta.

Egyikőnknek sem ez a nap fénypontja, de MUSZÁJ!!

Az orvosnak pedig pont olyan a te puncid, mint az többi 39 naponta.

2018. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!