Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves szűz lány vagyok 5...

17 éves szűz lány vagyok 5 éve menstruálok és most 17 napja késik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egyszer volt már ilyen 2014 februárjában akkor 45 napra megjött. Ma vagyok a 45. Napon de most semmi. Terhesség kizárt. Szerintem nem ért sok stressz és túl vékony sem vagyok 46kg/154cm. Mikor kell orvoshoz fordulni ezzel? Egy átlagos ciklusom általában 31 napos de mindig +-3 nap.

#orvos #ciklus #menzesz #nap.késik
2016. dec. 21. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Rég orvoshoz kellett volna menj. ENnyi idő alatt azért már beáll a menstruáció. Van még a héten rendelés, menj el.
2016. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nincs miért aggódni!:)
2016. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hormon problémás, nem biztos hogy beáll neki. De azért menj el dokihoz. Bár szerintem komolyabb baj nem lehet.

Nem fáztál meg esetleg?

2016. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szerintem nincs felfázásom! Valamit ilyenkor mit lehet tenni?
2016. dec. 22. 23:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint az orvoson kívül?
2016. dec. 22. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezt mi sem tudhatjuk, hogy mi lehet a baj. Egyedül az orvos az aki tudna mondani valamit is.

Mehetsz egyedül is már, 14 éves kortól lehet egyedül is menni nőgyógyászhoz, el mész és megkérdezed.

Nem kell félni tőle, mert nem fog bántani, ha még mellé megmondod, hogy szűz is vagy, úgy fog hozzád nyúlni.

2016. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. dec. 23. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!