Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha így néz ki a...

Normális ha így néz ki a hüvelybemenetnél?

Figyelt kérdés

Hulyen tettem fel a kerdest, valoszinu, hogy nem.

És bocsi, ha gusztustalan a fotó, de picit kétségbe vagyok esve. A jelenlegi helyzet miatt nem vállalt el 2 nőgyógyász, mivel nem sürgős eset. Viszont egyre jobban fáj és ég, főleg ahol piros foltok vannak + napról napra bővebb és sűrűbb a folyásom. Aggódom, hogy valami fertőzés miatt.



2020. márc. 28. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor kezdődött? Viszket is? Folyásnak rossz a szaga? Szexuális életet élsz?
2020. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Körülbelüli 4-5 napja. A folyásnak nincs “erős” szaga, de kellemetlen. Igen.
2020. márc. 28. 18:27
 3/6 anonim válasza:
69%
Ha nem viszket,akkor valószínűsíthető,hogy bakteriális vaginózisod van,amit mindenképp kezelni kell.A jelenlegi helyzet miatt,amit el tudsz kezdeni használni,az a betadine hüvelykúp,és amint tudsz menj el nőgyógyászhoz.A betadine hatásos gombás és bakteriális fertőzés esetén is,utàna viszont a hüvelyflórát helyre kell állítani mindenképp.
2020. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úh, pont vacsi közben néztem meg.


Good jab.


Gyógyulást!

2020. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát az a baj, hogy mi nem tudjuk megállapítani hogy mi ez, de én inkább gombára tippelek, mert a folyásban és ott külön is van túró szerű fehér valami. Próbálkozhatsz canesten kombival és Iledyn Belliema Effekttel, mert ártani nem árt, viszont ha nem használ akkor pénzkidobás...


Tudom miről beszélsz, nekem is kellett volna mennem nőgyógyászhoz, de nincs sehol szinte rendelés a járvány miatt. Elég bosszantó, ráadásul magán dokiról beszélünk, és még receptfelírást se tud biztosítani!


Jó lenne neked is inkább ezt egy dokinak megmutatni. Esetleg a helyi kórház nőgyógyászati osztálynak ahol laksz, nincs ügyelete (Terhes nők miatt kellene hogy legyen) vagy hétköznap rendelése?

2020. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
🤢🤮
2020. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!