Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem vagyok terhes, ha...

Ugye nem vagyok terhes, ha szedtem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Január óta szedem a fogamzásgátlót mostanáig. Tegnap előtt fogyott el a 3. levél belőle, nem is irattam újat, abba szeretném hagyni, mert eléggé tönkrevágta a szervezetem. De a napokban elég rosszul érzem magam szinte mindennap, fáj a gyomrom, émelygek, a hasam is fájdogál. Ez a vérzés előjele? Ezelőtti gyógyszerszünetemben voltunk együtt utoljára, de belém sem ment. Ugye nem vagyok terhes?:/

2020. márc. 29. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye? Hát ezt így honnan lehetne tudni.
2020. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél terhességi tesztet, ha aggódsz, itt senki fogja tudni megmondani neked. De ha rendesen szedted a fogamzásgátlót szinte kizárt, hogy terhes legyél. Azért tesztet vegyél, mindig akad kivétel.
2020. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Kicsi az esélye, de nem lehetetlen. Nincs 100%-os biztonságú fogamzásgátló megoldás jelenleg.
2020. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló sem 100%ig biztos. Nekem egy doki azt mondta, h. érdemes lenne mindig evés közben v. egy keksszel

bevenni, h. azonnal felszívódjon. Mert olyan kicsi hormontartalmú a legtöbb, h. ha nincs elég ideje a felszívódásra és közben hánysz v. hasmenésed van, simán nem véd rendesen.

2020. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendszeresen szedtem mindennap ugyanabban az időben, és nem volt se hasmenésem, se nem hánytam.
2020. márc. 29. 15:30
 6/7 anonim válasza:
Vettél tesztet? Csak úgy lehet kideríteni. Bárhogy megeshet. Hány éves vagy?
2020. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. Még nem vettem tesztet, megvárom egyelőre, hátha jön a vérzésem, eléggé olyan érzésem van, hogy hamarosan jönni fog.
2020. márc. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!