Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem nőnek a melleim?...

Miért nem nőnek a melleim? Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és úgy néznek ki mint kb. 10 éves koromban. Vagy egy fiúnak 10 éves korában. Ugyanaz. A mellbimbóim viszont állandóan meg van duzzadva. Nagyon zavar, mert már a 13 éves húgomnak elkezdtek nőni a mellei, és már most nagyobbak neki mint nekem. Normális slyban vagyok, egy pici súlyfelesleg talán van rajtam. próbáltam hízni, hátha, de nem tudok rá hízni, csak és kizárólag hasra. Akkor mit csináljak? Miért van ez?? És azt tanultuk még bioszon, hogy egy lány 16-17 éves koráig nő testileg. Az magánortopédusom is ezt mondta még egy éve. Most akkor már soha nem fog megnőni, örökké nem lesz? Mi baj van velem??

17/L


2020. márc. 31. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nem a méret a lényeg. De megsúgom, hogy nőként emiatt semmi hátrány nem fog érni, ti az életet ígyis-úgyis easy fokozaton toljátok.
2020. ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez genetika vagy hormonális.

Én is ilyen voltam, még 30 évesen is olyan volt a mellem, mint 2 pattanás. Én nagyon sovány voltam, de szerintem nem az volt az oka.

35 évesen szültem gyereket, a baba nagyon jól szopizott, megcsinálta a tejet, szerencsém is volt, mert nem itatták meg a kórházban, pedig császár miatt sokára indult be a tejem. De amikor beindult, akkora melleim lettek, mint Pamela Andersonnak. Évekig szoptattam és mivel nem hirtelen hagytam abba, nem lettek belőle üres lógó zacskók. Tény, hogy sokkal kisebbek már, mint miután szültem, de mégiscsak mellek végre. Nekem ez az egész sokat segített abban, hogy elfogadjam magam végre nőként.

Tökéletesen beváltak a semmi kis melleim. Soha nem kellett tápszereznem a babámat, annyi tejem volt. Tehát kezdettől fogva tökéletes melleim voltak. (Amúgy aki tápszerre szorul, annak is tökéletes mellei vannak, csak a kórházban megitatják a babát vagy más beavatakozás történik, ami elapasztja a tejet. Szinte soha nem a mellel van a gond.)

Most, hogy végre formásak a melleim, ha nem is nagyok (A kosár), abszolút begyógyultak a tinédzser korom óta belémégett kisebbségi komplexusaim. Nagyon meghatározó volt az életemben. Pl. nem hittem el, hogy valakinek így is tetszhetek és inkább ellöktem a srácot, aki elindult felém, és akibe szerelmes voltam. Belementem egy vonzalom nélküli kapcsolatba, mert úgy gondoltam, úgyse fogok tetszeni soha senkinek, aki nekem is. Hónapokig csak melltartóban szexeltem akkor is, amikor akadt egy viszonzott vonzalom az életemben és megőrjítettem a kisebbségi komplexusom miatti játszmáimmal.

2020. ápr. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi ez nem a világvége, ahogy írták előtte is biológiailag sem fog semmi hátrányt jelenteni, ha eljön az ideje a babának. Hidd el, a nagy mellek sem feltétlen csak pozitívumokkal járnak.
2020. ápr. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!