Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek polip a...

Volt már valakinek polip a hüvelyében vagy a hüvely és méhnyak találkozásánál?

Figyelt kérdés
Milyen tüneteid voltak? Ki tudtad tapintani? Hogyan történt az eltávolítás?

2020. ápr. 1. 11:25
 1/7 Helpme! válasza:
Wut?
2020. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Helpme! válasza:
0%

Polip?

🐙???

2020. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérlek, ha nem tudsz segíteni, ne viccelődj ezzel. A polip általában egy jóindulatú daganat típus. Egyáltalán nem vicces.
2020. ápr. 2. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a mehszajamon. Rakszuresnel derult ki. Elotte volt nagyon eros menstruaciom, de nem tudtam, hogy esetleg ettol. Egy even belul alakult ki. Azonnal, egy-ket het mulva megmutettem. Rutinmutet volt boditasban. Utana nem fajt.

Mivel egeszsegugyi kaparasom is volt, par menstruaciom eros es gorcsos volt utana, de osszessegeben, nem volt nagy ugy.

2020. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Sajnos engem most az orvosom nem tud fogadni a koronavírus miatt, így nem tudom, mikor kerülhet sor az eltávolításra.
2020. ápr. 3. 19:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Ma voltam az orvosomnál, szerencsére újra rendelhetnek a magánrendeléseken. Szóval jol gondoltam, az nem a méhszájam volt, hanem egyfajta nyálkahártya burjanzás, más néven hüvelyi polip. Kb 1 cm nagyságú. Orvosom egyelőre nem javasolta az eltávolítást, mert nem okoz panaszt, ha azonban vérezne vagy fájna, akkor kisműtét keretében eltávolítják majd. Fél év múlva kell kontrollra mennem. Ez is jól mutatja, hogy el kell menni orvoshoz, ha találtok valamit. Viszont nagyon fontos, hogy ne intézzük el annyival, hogy az a méhszájad, azt se tudod, milyen a tested, ne nyúljálj oda stb. Az orvosom szerint nagyon is jól tettem, hogy ezt megtaláltam és elmentem hozzá, mert lehetett volna súlyosabb dolog is.
2020. máj. 4. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kontakt verzesem volt tole. A mehszajon ereztem valami szivacsszeru kinovest, ami par hettel korabban meg nem volt ott. Rögtön elmentem nőgyógyászhoz, aki eszrevette a polipot, es meg azon a heten meg is mutott. A kontakt verzest megelozo ciklusom fura volt, hosszabb par nappal, mint szokott, es nagyon durva pms elozte meg a menszeszt.most a szovettan eredmenyere varok, mert allitolag ezek kis százalékban akar rosszindulatuak is lehetnek.
2023. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!