Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mond minden nőgyógyász...

Miért mond minden nőgyógyász mást?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek nagyon régóta tartó hüvelyfertőzése van, külsődleges szerek nem hatnak (pl kúp), és mindig fölírnak neki valami antibiotikumot, de később mindig visszajön neki. Már több nőgyógyásznál volt, és mindegyik mást mond... most a legutóbbi előállt azzal, hogy a méhnyak fertőzése miatt lehet, de volt már, aki azt mondta neki, hogy nem lehet majd gyereke :(

És mindegyik tök meggyőzően adja elő a magáét..



2012. júl. 4. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nekem is furcsa. Mintha nem ugyanazt tanulták volna.
2012. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnődnek? Mármint fiú-lány kapcsolat? Ha igen, akkor téged is kezeltek? Ha nem kezeltek, akkor egyszerűen folyamatosan visszafertőzöd. Neked is kéne gyógyszert szedned.
2012. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam. Ők is emberek, eltérő véleménnyel.

De mondjuk téged sem ártana kezelni. Meg nem szed véletlenül fogamzásgátlót?

2012. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátlót szed, akkor hagyja abba! Tudom, hülyén hangzik, de az okozza neki.

Talán azért mondanak mást, mert többféle módon is lehet kezelni a betegséget, csak lehet, hogy a barátnődnek megfelelőt még egyik sem ajánlotta. :( (Bár ha a tabi a bűnös, akkor nincs az az orvos és gyógymód, ami segít, tapasztalat.)

2012. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!