Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCO-s vagyok és nagyon rendsze...

PCO-s vagyok és nagyon rendszertelen a menstruációm. A palástfű teát hogyan használjam?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nincs baba a tervben csak a ciklusomat szeretném helyre állítani. Hallottam hogy a palástfű tea jó erre. De nem tudom hogyan kell inni? A ciklus minden napján ugyam vagy ne? És mindegy hogy mikor kezdem el inni? Meg mennyit naponta?

2020. ápr. 2. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos mit javasol? Gondolom voltál nála.. (?)
2020. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Antibébi tablettát javasolt. De nem szeretnék ilyesmit szedni újra. Mikor abba hagytam egy évig nagyon rosszul voltam, a hajam hullott, csupa pattanás voltam, hangulat ingadozások, hideg és meleg hullámok stb. Köszönöm de nem kérem többet
2020. ápr. 2. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz, nem neked való tabit adott.

Esetleg egy endokrinologushoz érdemes elmenni, a fog.gatlo csak felületes kezelés amúgy is. Keress egy jó orvost, a legjobb ha nőgyógyász - endokrinologus, engem is egy ilyen doki rakott rendbe.

A palastfu teát életembe nem hallottam kezelés gyanánt, pedig jó ideje pcos voltam/vagyok. Mondjuk nem is olvasgattam a témában, csináltam amit az orvos mondott és lett is baba szerencsére :)

Egyébként mit írnak erről a tearol mit tud?

2020. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Egyébként még nincs baba a tervben. Csak a ciklusom szeretném helyre rakni.

2020. ápr. 2. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Érthető én is utaltam hogy össze vissza jött meg

Próbáld ki, de továbbra is javaslom a nőgyógyász - endokrinologus szakembert

2020. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!