Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek el nőgyógyihoz vagy ez...

Menjek el nőgyógyihoz vagy ez normális? Hátha van valaki aki hasonló cipőben jár/járt mint én .

Figyelt kérdés
Szedtem fog.gatlót 6 évig , a le tétel utan 5 hónapig nem jött meg , most végre megjött viszont iszonyú nagy darabok váltak le az első 3 napban és inkább barnás színe volt , most a 4. napra megindult a vérzés a levalt darabok mennyisege csökkent, eléggé fájnak a petefészkeim és a szokotnál több vér is jön . Szerintetek ez lehet azért mert 6 évig szedtem es most kezd helyre állni minden ? Eléggé megvisel tiszta labilis vagyok érzelmileg is , meg olyan a testem mintha lefutottam volna 1 maratont.

2020. ápr. 4. 15:45
 1/3 A kérdező kommentje:

1 honappal ezelott voltam nogyogyasznal , azt mondta nem lat cisztat semmi ilyesmire utalo jelet , annyit mondott hogy vekony a mehnyalkahartyam

26/L

2020. ápr. 4. 15:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Van akinek hamar rendeződik a ciklusa, a tiéd nem ilyen. Valószínűleg amit most tapasztalsz, az még nem a rendszeres állapot.
2020. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit leirsz, egy igazi, valodi menstruacio. Ugye mas a tabletta alatti verzes, ot honap utan meg az elso biztos drasztikusabb.
2020. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!