Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köröm gyengeség (durván)...

Köröm gyengeség (durván) hajhullás, száraz bőr. Terhesség után vagyok és szoptatok. Ez normális? Volt másnál is hasonló?

Figyelt kérdés
Már vérvételen is voltam, hogy hátha valamilyen vitamin hiány okozza, rendben volt minden. A vvt szám volt magasabb, nem tudom van e közte összefüggés. Esetleg mit lenne érdemes még megnézni, illetve szőlőmag olaj vagy valamilyen komplex segített valakinek és ha igen, milyen fajta? (Nem baj, ha drágább csak legyen jó, ha természetes alapú készítmény még jobb lenne)
2019. febr. 11. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig tenyleg vitamin hiany szokta eloidezni ezeket. Nekem is volt vervetel es a vvt nalam is magasabb volt a kelletenel de aztmondtak semmi problema, en most vagyok terhes. Azt mondtak hajlamos az ingadozasra es bizonyara alacsonyabb szokott lenni mivel azelott meg alacsony volt. Talan keress fel valami hozza erto dokit vagy nemtudom :/
2019. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiürültek a tartalékaid. Szedj valamilyen haj- köröm vitamin komplexet.
2019. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kismamavitamint szoptatás alatt is ajánlják. A hajhullás normális. Pajzsmirigy alulműködés gyakori szülés után. Szedjél cinket és szelént.
2019. febr. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szoptatás alatt a hormonváltozasok okozhatnak ilyen problémákat. Nálam 6 het után kezdődött. Sajnos semmi nem segített. Kell pár hónap mire a hormonok meg a szervezet visszaáll a normál működésre. Kb 6 hónapos volt a babám, amikor már kezdtek újra a babahajak megjelenni, és utána már nem volt gond. A körmömet géllakkoztam- nem megoldás, de legalább nem szakadt húsig.
2019. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tsh, azaz a pajzsmirigy is rendben van, de akkor próbálkozom a vitaminokkal, mert kicsi lassan 5 hónapos, és most kezdett iszonyatosan minden jelentkezni, mire igazából rendeződhetne pont minden.

Köszönöm a válaszokat, keresek akkor valami megfelelőt gyógyszertárba.

2019. febr. 11. 19:15
 6/7 anonim válasza:
Azóta minden rendben?
2022. aug. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem. Átmenetileg jobb volt, vashiányos vérszegény vagyok. Néhány hét múlva van időpontom orvoshoz.
2022. okt. 17. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!