Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen ciklus, mitől...

Rendszertelen ciklus, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Február 20-23 között volt a legutóbbi "normálisának" mondható menstruációm, majd hirtelen, rá másfél hétre, március 5.-én egy ilyen pecsételő vérzésem lett, ami a 4. Nap után intenzívebb lett és 10 napig, azaz 14.-ig tartott. Megfordult a fejemben, hogy esetlek terhes vagyok, hétfőn el tudok jutni a gyógyszertárig tesztet venni. Azóta pedig nem jött meg és sajnos emiatt az egész helyzet miatt egy orvos sem rendel és márciusban nem jutottam el nőgyógyászhoz, szerintem egy ideig nem is fogok. Tudom, hogy nem pont itt kéne ilyen kérdéseket feltennem, de nem tudok kihez fordulni.

Köszönöm a segítséget, ha valakinek van valami tippje mi lehet ez az egész



2020. ápr. 4. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért még mindig a menstruáció pont azt jelenti, hogy valaki nem terhes. Intenzív vérzéssel járó menstruáció nincs terhesség alatt. Szóval én inkább valamilyen hormonális problémára gondolnék. De persze, tesztet mindenképp végezz, ha fennáll a terhesség lehetősége, de szerintem nem ez lesz.
2020. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2020. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 azért feltételezem, mert azért 14.-e óta meg kellett volna jönnie megint, április elején

#2 19 éves vagyok

2020. ápr. 4. 18:54
 4/14 anonim ***** válasza:

19 évesen még ne akarj hozzá órát állítani.

Lesz még pontatlanság, nem kell aggódnod.

2020. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi van! Én 35 éves vagyok és 8 éves korom óta menstruálok. Soha nem jött meg úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva. Igen volt hogy azt mondták,majd ha szültél.. de nem! Már 10 éves a gyermekem,azóta sem változott ez! Hol 15,hol 30 napra jön meg! Nőgyógyászom szerint a fogamzásgátló segítene,de azt nem szeretném!
2020. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem eddig óramű pontosságú volt és nem voltak ilyen közbeni vérzések...
2020. ápr. 4. 19:51
 7/14 anonim ***** válasza:

Már elnézést de április 4.ke van, ez már nem számít az elejének?

Ezek szerint nem késik sokat, várj még egy hetet, ha nem jön meg tesztelj, egyébkénr a nőgyógyászatot is fellehet hivni ha problémád van

2020. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Lehet túlparázom, igaz. Csak mostanság egyáltalán nem vagyok jól, semmi nem olyan a szervezetemmel és a testemmel mint eddig

Sajnos egyetlen nőgyógyászatot sem lehet elérni. Nem dolgoznak.

2020. ápr. 4. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Dolgoznak csak mem mindig, kitartóan kell hivni őket, pl nálunk pont pénteken volt bent orvos előtte nem
2020. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Használsz fogamzásgátlót?
2020. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!