Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért félek ilyenkor kakilni?

Miért félek ilyenkor kakilni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, egy kicsit fura vagyok. Szóval az a helyzet hogy amikor megvan a mensim, akkor nem mindig merek wc-ni mert félek hogy egy nagy rakás vér kicsobban amikor nyomom..... Ilyenkor mit csináljak? Csak velem van ez? Kérlek válaszoljatok! :(



2020. ápr. 5. 16:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja azt még hozzáteszem hogy nemrég jött meg
2020. ápr. 5. 16:53
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ettől ne félj, aminek ki kell jönnie, az ki is fog. Viszont érdekes, mert nekem amikor megvan pont olyan görcseim vannak, hogy hasmenésem lesz olyankor. Nem vagyunk egyformák.
2020. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Bizony, az a fránya hasmenés... De utálom én is. Kérdező nyugodtan végezd a dolgod. A székrekedés még rosszabb mint az a "csobbanás".
2020. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Nincs mitől félned, a nyomástól megindul a vérzés, teljesen normális. Nem kell semmit csinálnod, mindenkinél így van.
2020. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, hogy a székrekedés rosszabb de egyszerűen nem megy...:( Nem lehetne úgy hogy addig odatartok egy wc papírt vagy valamit hogy arra follyon a vér?
2020. ápr. 5. 18:43
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Nekem mindegy, hogy wc papírt vagy köcsögöt tartasz magad alá. U

Úgy csináld, hogy az neked kényelmes legyen.

2020. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Horváth Bence Ernő ***** válasza:
24%
Már sikerült kakilnod? hogy vagy?
2020. ápr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Lazulj el. Aminek ki kell jönni az ki is fog, az meg nem baj ha a wc-be megy. Öblítésnél úgyis lemegy. Nekem amúgy pont hogy hasmenésem van olyankor, szóval ha akarnám se tudnám visszatartani :D
2020. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm a válaszokat!<3
2020. ápr. 6. 11:47
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Lehet én is fura vagyok, de én mensi közben azért félek, mert kaki közben borzasztó alhasi görcseim lesznek és ezért sokszor fél órába telik az egész fájdalmakkal együtt. Attól ne félj, ha közben vérzel. Esetleg ha tampont használsz, akkor nem fog kicsobbanni egy csepp vér sem közben
2020. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!