Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nő nyűgös menzesz...

Minden nő nyűgös menzesz alatt? Ilyenkor mihez van kedvetek? F

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%

Nem! Ez egy oltári baromság.

Nekem semmi bajom, néha kicsit megszédülök, na bumm.

Aki nyüszög meg hisztizik az alapból egy hisztis tyúk.

36N

2018. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Elsőnek igaza van . Nálam pl az első két nap elviselhetetlen aztán semmi bajom ,de addig se rinyálok. Pont párom kollégája kérdezte ezt a múltkor ,hogy én is zizi vagyok ilyenkor mert a bnöje tör zúz olyankor . Most terhesség alatt valóban „rosszabb ” vagyok . Rosszul létek és a hormonok már van ,hogy azon idegeskedem ,hogy miért zokogom :D
2018. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem minden nő, én igen, Görcsölök, fáj a bőröm, még azt is utálom ha hangos mellettem valami. Ilyenkor azt szeretem ha békén hagynak.
2018. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Menstruáció alatt is mindent ugyanúgy csinálok, mint a ciklus többi napján. Ha úgy jön ki, megyek lovagolni, jégkorizni, esetleg tornázni. Ha fáj a hasam, veszek be görcsoldót.

21N

2018. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ilyenkor visszatartja a vizet a szervezetem, nehéznek érzem magam. Nem vagyok nyűgös, de az aktivitáshoz sincs kedvem, főleg előtte egy-két nappal, meg a legerősebb napokon. Tipikusan kívánom az édességet. Van olyan is, aki nyűgös, mégha nem is minden ciklusa során, szerintem szinte minden nőnek van egy-két alkalom, amikor nehezebben viseli. Ha ilyen napokon kedvesebb és megértőbb vagy a párodhoz, esetleg veszel neki egy kis csokit, sütit, biztosan jót tesz a kapcsolatotoknak.
2018. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Én elég nyűgös vagyok amikor megvan, de csak az első napon, jobban inkább 1-2 nappal előtte mielőtt megjön.

Próbálom kontrollálni magam, ilyenkor kerülöm is az emberek társaságát :D

Egyszerűen minden idegesít és könnyen felhúzom magam a legapróbb dolgokon is, de nem tudok vele mit csinálni, alapból nem vagyok ilyen. A hormonok miatt van.

2018. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Barátnőm ha elalszik délután és felébred én meg nem vagyok mellette akkor már nyávog hogy hol vagyok ,menjek oda azonnal.
2018. febr. 3. 17:31
 8/21 anonim ***** válasza:

Én inkább az előtte lévő napokban, kifejezetten rossz hónapokban már 1-2 héttel előtte idegbeteg vagyok, ha valaki felhúz valamivel, amit amúgy máskor türelmesen tudok kezelni. Aztán miután megjön (iszonyatosan görcsölve) hirtelen békés, nyugodt leszek, 2. nap meg már kifejezetten bújós. Aztán újra happy minden.

A rosszabb napjaimon azzal segít a párom a leginkább, ha fel se veszi amit mondok neki. Belül én is nagyon szenvedek ettől a hangulattól :(

2018. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
En pl. meg sem erzem:) 26/N
2018. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam hisztis lenni, pedig nagyon görcsölős vagyok. Inkább álmos, fáradt szoktam lenni, mert alapból vérszegény is vagyok, meg szednem kell vérnyomáscsökkentőket is, amik ilyenkor nagyon le tudják vinni a vérnyomásom, ájulásra is volt már példa.


Viszont egyik barátnőm nagyon nyűgös tud lenni. Kb. hozzászólsz az is baj, ha nem az is, szóval vannak ilyenek is. Mindenki más. Ő az a "maradj távol és dobálj csokival" típus.

2018. febr. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!