Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy jobb kedve...

Mit csináljak hogy jobb kedve legyen a barátnőmnek amikor menstruál? Ti mit szerettek ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Az első nap, hogy őszinte legyek semmit, csak feküdnék egész nap :) Ilyenkor a görcsök és a lelki üresség, rossz kedv miatt, amit érzek, senkihez és semmihez nincs kedvem. És szerintem ezt nem is nagyon lehet ilyenkor erőltetni. Hagyd őt pihenni, feküdj mellé és nézzetek meg egy filmet, csinálj neki kaját, teát. Én ennél többre nem vágynék :D Szerencsére nálam ez csak az első nap van, második naptól minden okés :)
2018. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyel vele kedves, probalj meg nem kiakadni amikor kicsit hisztisebb, nem direkt csinalja. Sajnos engem is nagyon meg szokott viselni az elso 2 nap, es mar csak azert is ingerultebb vagyok. En pl szeretek csokit enni, vagy szeretem ha kozbe megmasszirozott a baratom:) de hidd el legtobbszor azzal segitesz ha beken hagyod, vagy csak mellette vagy es erezteted vele hogy nincs egyedul.
2018. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy :D en ugyanugy csinalok mindent, mint mikor nincs meg. Szerencses vagyok es meg se erzem, halistennek :)
2018. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazán kedves dolog tőled. Szerintem faggasd ki a barátnődet egy nem menstruálós napján hogy neki milyen, hogy éli meg, mennyire viseli rosszul, és ahhoz képest kedveskedj neki. Amúgy a meleget, ágyba vitt teát/kaját/nasit, bókokat, kedveskedést és a házimunkától és nem annyira sürgős de kellemetlen megbeszélnivalóktól (hibás gázszámla, mit mondott a Kati a háta mögött) való mentességet általában értékelni szoktuk.

Ennél konkrétabb tanácsot nem igazán tudok adni, mert még én magam is, amíg nem szedtem tablettát, egyik hónapban hiperbújós voltam és elsírtam magam ha el kellett engednem a párom, a következőben meg megkértem hogy hozzon nekem takarót és teát, aztán menjen ki, csukja be maga mögött az ajtót és hagyjon szenvedni egy napig, mert nem szeretnék embereket látni. (Igen, nagyon rosszul viseltem, iszonyú erős görcseim voltak amik kisugároztak a teljes testembe, hányingerem, migrénem volt, konkrétan volt olyan menstruációm amikor két fájdalomcsillapító után is csak négykézláb tudtam kimenni vécére mert ha felállok elájulok félúton, többek közt ezért is kezdtem tablettát szedni)

2018. márc. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!