Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egész testemet pehelyszőr...

Az egész testemet pehelyszőr borítja, ez normális lány létemre?

Figyelt kérdés

Mindenhol ilyen gyengébb, világosabb szőr van a mellemen, fenekemen, hátamon, hasamon, vállamon, felkaromon, mellkasomon, nyakamon, arcomon és még a fülemen is. A mellbimbóm és a köldököm körül van egy pár ami erősebb is. Az utóbbi pár évben figyeltem fel rá, nem tudom előtte mennyire voltak ott, a hasomon és a mellemen tutira nem volt semmi. Ez lehet genetika vagy valamilyen betegség?

18/L



2020. ápr. 5. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Minden lánynak van pici szőre. Nyugi. Mi férfiak imádjuk a napfényben cirógatni :)
2020. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csakhogy nem mindegyik olyan pici, szerintem, van amelyik olyan fél centi körül van. Aggódóm mert anyukámnak nincsenek, csak az arcán, meg a vállán de ott neki nagyon rövid, a hátán, fenekén, derekán pl semmi.
2020. ápr. 5. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

,,Az emberi szőrzet voltaképpen az egész testfelületre kiterjedhet, kivéve a talpat, a tenyeret, az ujjak belső felületét, valamint a körömpercek háti oldalát."


[link]

2020. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Ha véget ér ez a járványosdi, szerintem menj el háziorvoshoz. Hormonális problémák, pajmirígy alulműködés...is okozhat ilyen tüneteket. A súlyoddal nincsenek problémák?

Lehet, h ez nálad szimpla genetika, de biztos ami biztos, egy kivizsgálást megér.

2020. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs, régebben vékony voltam, ahogy a sportot abbahagytam úgy meg is híztam pár hónap alatt, de sikerült fogynom azóta, úgyhogy szerintem nincs gond vele. Most olyan 57 kg körül lehetek
2020. ápr. 5. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
#4-es elmehetne szemészetre, ha magán nem tapasztal ilyet. Teljesen normális.
2020. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!