Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 37 hetes terhes vagyok, azt...

37 hetes terhes vagyok, azt erzem hogy nem tudok semmit csinalni egesz nap mert annyira faradt vagyok. Ilyet meg nem ereztem. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Folyamatos almossag es gyengeseg. Hanyingert erzek de nem olyan eros. Allni mar nem sokaig tudok. Ti is ezt ereztetek terhesen?

2018. szept. 13. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Tudtad, hogy nem azért hivják terhesnek a nőt, mert terhet cipel magán, hanem mert olyankor nehéz elviselni?
2018. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolom lehet alacsony a vasam is es lehet kene vaspotlo tabletta de erdekelt , hogy mas mit erzett a terhesseg vegen
2018. szept. 13. 20:25
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat , koszonom szepen a segetseged . Okosabb lettem
2018. szept. 13. 20:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

38 hetes vagyok, hetek óta ezt érzem, amit te írsz (leszámítva a hányingert),neha van 1-1 jobb napom.

Nekem tökéletes a vérképem, nincs vashiányom se semmi.

Ez egyszerűen a terhesség vége, már minden nehéz, minden fárasztó.

Pihenek,sokat iszok, sok gyümölcsöt eszek és kész. Takarításban, főzésben segít a férjem, sokszor ő zavar el ledőlni, mert látja, hogy már csak kínlódok. Pihenni kell. Mást nagyon úgyse lehet tenni. "Ez már a vég" Néhány hét, és visszakapjuk a testünk felett az uralmát. Kb.

2018. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszodat! Nagyon orulok neki , hogy irtal. Megnyugtattal , hogy nem vagyok egyedul ezzel az erzessel. Akkor ez ugy tunik , hogy mar ez tenyleg a nagyon vege miatt van. Kitartast Neked, egeszseget neked es a babanak is.
2018. szept. 17. 00:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy hasznos volt a válaszom :)

Hogy vagy most?

Én hétfőre vagyok kiírva, de már nagy szenvedek, fizikailag is, de lelkileg is kínlódok. Szeretném, ha végre beindulnának a dolgok, nagyon türelmetlen vagyok, nem találom a helyem. Elég aktív ember vagyok, de mostanában annyira gyenge vagyok, hogy alig bírok már valamit csinálni... :(

2018. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy hasznos volt a válaszom :)

Hogy vagy most


En oktober 7 - re vagyok kiirva , nekem meg oktober 8-an van a szulinapom 😃 Koszi a kerdesed, igazabol jo valaszt adtal , bar az en esetemben kiderult, hogy van egy mellkasi fertozesem , amit antibiotikummal kezeltek , es mire azt befejeztem, jott egy vese fajas (ez is egy bakterialis fertozes eredmenye) . Nem mentem sehova pedig , itthon pihentem es megis ez lett. Ez sokkal megeroltetobb mint a terhesseg maga.

Egyetertek , nem konnyu bar en egesz jol viselem. Meg nem mondom azt hogy eleg volt . Meg jol turom.

En azt tanacsolom neked , hogy ne turelmetkenkedj. Minden eljon a maga idejeben! Csak lazan. Sajnos / nem sajnos ezt mi nem tudjuk befolyasolni , szoval nincs ertelme. Nalam is igy van . En se tudok sok mindent csinalni. 5-10 perc aztan pihi 15 perc es ez megy egesz nap . Mar itt vagyunk kozel es ez mar nem lesz rosszabb csak jobb ha meg lesz a baba . A kemeny dio es utan jon azt mondjak! En valahogy elhiszem de tudom, hogy a szules is lehet jo is meg rossz is .

2018. szept. 29. 00:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Teljes szivbol kivanok neked konnyu szulest , egeszseges babat szinten neked is egeszseget! Menni fog az! Mar jo dolgok vannak azert . Ez nem a kokorszak szerencsere . Szoval en ugy vagyok vele ha nagyon faj akkor kerek epiduralist (bar tartok tole es nem szeretnem ) de nem tudom mi van ram . Fogalmam sincs
2018. szept. 29. 00:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Uh, ez a fertőzéses dolog nem hangzik jól... Én ezekkel kb bő félidőig szenvedtem. Többször meg voltam fázva, fogam bedurrant, hetekig gyökérkezelésre jártam, hátamban egy ideg becsípődött, levegőt is nehezen tudtam venni, férjem segített ki az ágyból, segített tusolni, ilyen fincsiségek... Azóta ez a része rendben van. Én amivel nehezen békülök ki, hogy nem mennek úgy a dolgok, mint előtte. Szeretem a terhes testemet, esztétikailag, nem híztam semmit, 8 kiló plusz van rajtam, csak a pocakom nőtt. De azzal nehezen birkózok meg, hogy néha segítség kell a kanapéról felkeléshez is :|

Van sok tervem (kreatív, kézműves dolgokkal foglalkozok), de mind gyűlik a kislányom születése utánra.

Amúgy én is úgy tervezem, nem kérek epidurált, engem mindenki hülyének néz miatta. Spanyolországban élek, itt ez nagy ritkaságszámba megy, hogy valaki nem akar érzéstelenítőt. Én szeretném a lehető legtermészetesebben megélni a szülést, nem a doki felszólítására nyomni, mert nem érzek semmit... Bár nem vagyok "otthonszülős típus", szóval mindezt kórházi keretek között képzelem el.

Neked fiad vagy lányod lesz? Mi lesz a neve?

Nekünk Sofía lesz, olyan nevet kerestünk, ami itt is meg otthon is normalis névnek számít. Bár az írása spanyol, hiszen ő spanyol kiscsaj lesz :) (férjem spanyol)

Én is hasonló jókat kívánok nektek, majd számolj be mindenképp, ha indul a mandula :) már nem sok van hátra :)

2018. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Én végig nagyon energikus voltam, de a harmadik NST napján, amíg a kocsiban ültem és várakoztam(Belváros és nem akartam egy vagyont az automatába tömködni, kedvem pedig már nem volt sétálgatni)olyan fáradtságot és álmosságot éreztem, mint még soha.Másnap meg is született a baba!!Készült a testem.Pihenéssel!

szerintem a testünk jelez,persze lehet vitamin, ásványianyag hiány is!Nagyon jó időszak a terhesség és szoptatás arra, hogy olyan egészséges élelmiszereket ismerjünk meg és alkalmazzunk étrendünkben amit esetleg eddig nem..Kicsit megreformáljuk az életünket egészségesebb életmódra állunk át.Ez nagyon hasznos lesz a bab érkezése után és az Ő hozzátáplálásában is.

És amit javaslok!!

SÉTA SÉTA SÉTA! Felpörgeti a lanyha vérkeringést, anyagcserét és elűzi depressziót!!

Szép szülést kívánok!És csodás babás éveket!!

2018. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!