Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete késik, néha "görcsöl", jobban mondva szurkál a hasam lent bal oldalt, nagyon éhes vagyok folyton, egy nap nyolcszor is eszek még akkor is ha nem is érzem úgy igazán szükségét, gyakori vizelési inger egy jóideje megvan, hangulat ingadozásaim vannak, szédülök , sokszor hányingerem van

2020. ápr. 6. 18:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt efelejtettem hogy a derekam borzasztóan fáj, pedig eddig még soha
2020. ápr. 6. 18:59
 2/10 anonim válasza:
Utalhat. Terveztétek? Esetleg védekeztetek? A melleid nem fájnak? Vegyél egy terhességi tesztet.
2020. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Terveztük, nem védekeztünk

A melleim érdekes módon nem fájnak, a bal mellem kicsit érzékenyebb, de fájdalmat nem érzek

2020. ápr. 6. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor a legfontosabb,amit elfelejtettél leírni.. szexeltél védekezés nélkül?
2020. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, de semmi. Szerintem nem volt jó...
2020. ápr. 6. 19:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd néhány nap múlva újra megpróbálok egy tesztet
2020. ápr. 6. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja,így ok. Lehet tünet,bár a zabálás az később szokott jelentkezni. Vegyél tesztet,hátha. Egy heti késésnél már ki kell mutatnia. Hátha. :)
2020. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hát igyekszem másfajta tesztet csinálni, ez szerintem hibás volt vagy nem működött

A legutóbbi terhességemnél ugyanúgy megvolt ez a zabálás tünet már a legelején, csak folyton ki is pakoltam miután jólesett valami

2020. ápr. 6. 19:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Akár terhesség is lehet... de a féloldali fájdalom nem feltétlenül az. Lehet pl. petefészek-gyulladás, de lehet csak pseudo-terhesség (azaz annyira szeretnéd a babát, hogy kicsit bebeszéled a tüneteket). Csinálj újabb tesztet. Ha az is negatív, de mégis biztos vagy benne, hogy terhesség akkor keresd fel a nőgyógyászatot (ilyen esetekben fogadni fognak most is).
2020. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rendben. Jövő héten újra megpróbálok egy tesztet és utána felkeresem a nőgyógyászt, csak sajnos nem rendel, pedig a múlt hónapban is hívtam és azt mondta bizonytalan ideig nem rendel senkit
2020. ápr. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!