Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhességre utalhatnak...

Vajon terhességre utalhatnak a tüneteim?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél hete kezdtem érezni, hogy a mellem feszül, úgy látom meg is van duzzadva, néha olyan, mintha le akarna szakadni, illetve az alhasam görcsöl, "megjön" érzésem van, szintén kb. másfél hete, és nagyon ingerlékeny vagyok. A következő menstruációmat most szombatra nem várom. Orvosnál voltam, azt mondta, hogy van egy csúnya hólyag hurutom, és kérdezte, nem kell-e sűrűbben pisilni járnom, valószínűleg felfáztam, de babát még nem lát. Remélem nem emiatt vannak a tüneteim, és párommal nagyon örülnénk, ha baba lenne a dologban. Tesztet csináltam, sajnos negatív lett. Remélem, hogy csak túl hamar teszteltem, nagyon örülnénk egy kis csöppnek. (Megszakítással "védekezünk".) Tudom, legyek türelmes, tudom, ti nem láttok a testembe, de kíváncsi lennék a véleményetekre. :D
2019. máj. 7. 14:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Plusz, azt elfelejtettem a kérdésben megemlíteni, hogy pár napja borzasztóan szédültem, ez lehet emiatt a hülye időjárás miatt is, de más miatt is, mert ennyire az időjárásváltozás még nem viselt meg.
2019. máj. 7. 14:41
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tesztelnék 1-1,5 hét múlva, ha nem jön meg. Ez lehet baba is, a felfázás miatt is, meg a mensidtől is..
2019. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha nem jön meg, mindenképpen fogok, sőt lehet még aznap. :) A menstruációm előtt max. 1-2 nappal szoktam ezeket az alhasi mini görcsöket érezni. Nagyon kíváncsi vagyok.
2019. máj. 7. 14:55
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Szia!Ha szombatra vàrod,akkor valòban nagyon koràn teszteltèl,èn mèg a nem vàrt előtti napokon sem tesztelnèk,sőt,tegnapra nem vàrtam ès nem is jött.Ennek ellenère ma sem tesztelek,inkàbb vàrok mèg egy-kèt napot.Nekem is görcsölget a hasam,ès az èrzès hogy "na most tutira megjött" de közben semmi,az is stimmel, a melleim annyira nem fàjnak, inkàbb egy picikèt feszül kb. 5 napja,de nem vèszes. Azèrt szurkolok,amìg nem jön addig van esèly:)
2019. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen biztos, hogy korán volt, de már tűkön ülök. :) Az előző válaszoló jól írta, kb. 1-másfél hét múlva fogok tesztelni, ha nem jön meg. Pontosan ugyan ez van nekem is a hasammal, éjjel is ez volt, úgyvolt ki is megyek a mosdóba, de valamiért mondtam magamban, hogy úgysem jön meg.. :D Nem úgy érzem, hogy megfázás miatt fájna a hasam, mert talán az más lenne mint ez a "megjön" érzés, nem? Nekem a mellem volt, hogy úgy feszült majd leszakadt, mostmár csak kb.nyomásra érzékenyek. Szurkolok, hogy összejöjjön neked is! :)

2019. máj. 7. 15:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de ha örülnétek a babának, minek a megszakítás?
2019. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom,csak ismerősöm volt aki fel volt fàzva, de Ő inkàbb a arra panaszkodott, hogy a pisilès kìnszenvedès annyira fàjt Neki.De a mellfeszülès mindenkèpp jò jel:) Màr èn is türelmetlen vagyok, legszìvesebben azonnal csinàlnèk tesztet, de a mùlt hònapban pont ez volt, kèsett 2 napot, negatìvat teszteltem, majd màsnap reggel meg is jött. Inkàbb kivàrom ezt a 3 napot, utàna màr több esèlyt làtok a babàra :)De màr nem sok van hàtra szombatig, kitartàst! :)
2019. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi!


Most volt egy pici barnás folt, ahogy voltam pisilni. Remélem, hogy nem fog megjönni. :D

2019. máj. 7. 18:07
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korrai lenne ha ezek a baba miatt lennének még csak nem is késik és még hol van a szombat? Az orvos meg jó hogy nem látott semmit nem is fog ilyen korán. Én már elmúltak 5 hetes mikor azt mondta az orvos hogy petezsák látható de így is 50-50%-ot mondott. De ha késne ezek már lehetnek tünetek de nem ilyen korán 😳
2019. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valószínű a hólyag hurut miatt görcsöl az alhasad és a mindjárt megjön érzés is amiatt lehet és a szombatra nem várt mennyi miatt. Ezek ilyen korán még biztosan nem terhes tünetek, a doki sem lát semmit ilyen korán.

Szerintem ne éld meg bele magad. Azt nem ertem, ha szeretnétek babát, miért "védekeztek" megszakítással.. nagyobb esélyetek lenne, ha benned menne el.

2019. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!