Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a jelek utalhatnak a...

Ezek a jelek utalhatnak a terhességre? És miben különbözik a várandós rosszullét a "normáltól"?

Figyelt kérdés

Szombaton feküdtünk le a barátommal(védekeztünk), ez volt az első.

Szóval egy rettentően szorongó ember vagyok, ami kihat a hasi funkcióimra is stb. ezért nem ritka nálam, hogy fáj a hasam,ezért nem tudom, hogy amiatt van-e vagy sem.

Illetve a szorongásom miatt nem ritka az se, hogy hányingerrel küzdök, viszont kedd óta nagyon intenzív, el nem múló, és szédülést is tapasztalok, így átlagban csak enyhe hányingereim voltak, nem ilyen erősek és intenzívek.

Illetve, ez nem tudom mennyire jellemző a várandóságra, viszont érzek valami furcsa telt érzést a hasamba állandóan.

Mindezek ellenére azt olvastam, hogy csak hetedik-tizedik naptól kezdődhetnek az ilyen dolgok, viszont van, ahol azt olvastam, hogy megeshet, hogy mégsem. Ez így mennyire igaz?



2018. okt. 11. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a jelek valóban utalhatnak terhességre.
2018. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha terhes is vagy, jelenleg még nem attól vagy rosszul.

Egyébként ha rendesen védekeztetek, akkor nincs is mitől félni gyakorlatilag. Ne legyél ennyire parázós, mert a saját életedet fogod megkeseríteni.

2018. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!