Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati citológia lelet...

Nőgyógyászati citológia lelet eredményét le lehet tölteni az Eeszt-ről?

Figyelt kérdés
Már töltöttem le onnan vérvétel eredményét. A citológia is fent van? Így nem kell gondolom betelefonálni a rendelőbe, bár most nem is nagyon tudnék mert nincs rendelés. Csak szeretném tudni az eredményt. Felrakják ezt is oda, meg lehet nézni?
2020. ápr. 8. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fent, be kellett menni érte a nőgyógyászhoz, aki el is magyarázta.
2020. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem annyit mondtak, hogy telefonáljak. De hiába hívom most őket, a járvány miatt nincs rendelés.
2020. ápr. 8. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendelés van de nem látnak el csak sürgős esetet. Úgyhogy nyugodtan próbáld őket hívni. Nekem sem tették fel még egyszer se, pedig más vizsgálatnal előbb látom ott az eredményt mint az orvos...
2020. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!