Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért használt a neogranormon?

Miért használt a neogranormon?

Figyelt kérdés

Szinte állandó gyulladásban van a szeméremtestem. Hüvelyemnek általában semmi baja. Voltam már sokszor orvosnál, de semmit nem talált. Viszont volt olyan, hogy annyira viszkettem, égett, szúrt a szeméremtestem, hogy nagyon szenvedtem.

Legutóbbi esetben (mivel most sehova nem lehet menni amúgy se), bekentem neogranormonnal, gondoltam hátha. Na, azóta jobb a helyzet, esetenként kenegetem es azóta nem volt olyan tűzpiros es viszketés se nagyon van. Hogyhogy ?


2020. ápr. 11. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én másik nőgyógyászt keresnék.

Amúgy meg lehet menni. Én pont szerdán voltam nőgyógyásznál. És majd 2 hét múlva kontrollra vissza is kell mennem.

Mondjuk én magán orvosnál voltam, de ha nem múló bajod van, inkább keress magánt és fizess neki a vizsgálatokért 10 ezret, mint a TB-stől várni a csodát, akik semmit nem találnak. Mert ez nem normális, hogy ezt érzed és ilyen tüneteid vannak.

A Neogranormon amúgy nem rossz, bőrnyugtató, hámlasztó hatású, ezért használt valószínűleg. De gombás, bakteriális fertőzésnél nem sokat segít. A panaszokon csökkent, de nem gyógyítja meg az alap bajodat.

2020. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1! Nem hámlaszt, hámosít!
2020. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló tuneteim voltak egy évig, majd egy eg után úgy mentem nogyogyaszhoz hogy közöltem STD szűrést szeretnék. Elmondta hogy szerinte nincs értelme és tulaggodom és inkább szexeljek sokat. Pozitív lett a szuresem.
2020. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, bocsi, arra gondoltam!
2020. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért mert a Neogranormonnak több évtizedes múltja van.

Akkoriban még "popsi" kenőcsnek nevezték.

Nem véletlen használták,használják csecsemőknél is .

Több féle betegségre van nagyon jó gyógyhatással.

Jah,hogy nem olyan divatos,engem ez érdekel legkevésbé.

2020. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!