Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valakiszáraz bőrre...

Használt valakiszáraz bőrre babáknál neogranormon termékeket? Mi a vélemény a habfűrdöről, testápoloról? Habfürdő vagy folyékony szappan 8 hós babának?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A kórházba is be kellett vinnünk, a szülésznő javasolta a testápolót, annyira száraz volt a babám bőre.

Gyönyörű lett a bőre, most már nem kenem, elég a fürdető.

Vettem habfürdőt is, de azt még nem akarom kipróbálni, majd ha nagyobb lesz.

4 hetes a babám

2011. ápr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nem jött be, az érzékeny bőrét még jobban kiszárította.


Fürdéshez most naturlandos fürdetőkrémet használunk (ezt patikában kapni, vénymentesen 300 Ft kb) azt is úgy, hogy fürdés előtt vastagon bekenem, mert elég hosszan pancsol, és a víz is szárítja. Ez nagyon bevált.

Testápolónak a dokink az A vitaminos popsikrémet javasolta, ez is egész jó, bár az arca még mindig száraz egy picit. Előtte cremour krémet használtunk, de az vizes alapú, sokat nem segített a bőrszárazságán.

2011. ápr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a testápolót kenem a lányomra és nagyon jó!!
2011. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!
2011. ápr. 14. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 8 hetes, és az elejétől fogva a testápolót használjuk, nagyon szeretem hamar szárad jó illatú,és persze jó a kis bőrének!Most gondolkozom a fürdetőn is mert a gyógyszertárit nagyon utálom :)
2011. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gyors válaszát!!!

Kipróbáltuk a habfürdöt a testápolót és már a 3 használat után látványosan szebb a kislányom bőre.Ajánlom mindenkinek!!!

2011. ápr. 23. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!