Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ha a 40 fokos...

Szerintetek ha a 40 fokos nyári hőségben hirtelen rosszul leszek az utcán, bunkóság valaki idegentől vizet kérni? Ha nem, kitől és hogyan?

Figyelt kérdés

#víz #hőség #russzullét
2020. ápr. 13. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan időben ki se lép normális ember egy félliteres műanyag palack víz nélkül.
2020. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem az. De ha leulsz vagy letamasztod magad, mert tenyleg nagyon rosszul vagy, akkor joerzesu embernek ez feltunik es megkerdi miben segithet es te megkerd3zed van e vize.

Amugy en kertem mar vizet. Igaz bementem egy uzletbe es mondtam penzem nincs de rosszul lettem tud e egy pohar vizet adni. Erre kaptam egy egesz uveggel. Csak epp tele volt valami lebego izevel es nem ittam vegul meg......de aztan kaptam mastol.

2020. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bárkitől lehet, de ha látják, hogy rosszul vagy, úgyis segítenek.

Hogy merül fel benned ez áprilisban? Ha ennyire foglalkoztat a kérdés, akkor legyen nálad mindig víz.

2020. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal, főleg meg ha tudod hogy mi lesz.-
2020. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Én sem értem, ez most hogy juthat valakinek eszébe, de sebaj. Én lettem egyszer rosszul utcán, ketten is rögtön segíteni próbáltak, kérés nélkül, leültettek és vizet is adtak.
2020. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amibe más beleivott nem egészséges már meginni. Inkább vigyél magaddal mindég egy fél literes vizet.
2020. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma irtad ki, amikor nincs negyven fok, viszont van kotelezo tavolsagtartas. Szoval miert nem viszel magaddal vizet, es nem mi lenne, ha.

Valaki rosszul van, emberek maguktol is eszreveszik, megkerdezik, szereznek vizet normal korulmenyek kozott.

2020. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!