Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi kaparás?

Egészségügyi kaparás?

Figyelt kérdés
Holnap lesz eü.kaparásom bent maradt méhlepény miatt.. Akinek már esetleg volt, leírná hogy zajlik? Mennyi idő, mikor engednek haza stb? Ami a legjobban érdekel ugye altatásban végzik?
2020. ápr. 14. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez hogy derült ki? Nekem szülés során maradt bent egy darab és akkor ott azonnal el is távolították. Tehát közvetlen szülés után. Nem altattak. De ha nem sikerült volna eltávolítani, akkor toltak volna be a műtőbe, valószínűleg altattak is volna. Amúgy a szokásos 4 nap után engedtek haza babával együtt, mert minden rendben volt.
2020. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Sürgősségi császár volt. Konkrét március eleje óta lázam van nap mint nap, az orvos sem tudott már velem mit kezdeni, így visszamentem nőgyógyra nem-e ott a gond. Nos de, ott van, már egy jó kis gyulladás is kialakult, orvos szerint csoda hogy még talppal felfelé vagyok.. Egyébként semmi rá utaló tünetem nem volt , sem vérzés sem fájdalom. Csak a láz
2020. ápr. 14. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Altatnak (bódítanak), 15-20 perces beavatkozás, ha minden rendben néhány óra múlva haza lehet menni.
2020. ápr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!