Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék? Lehet ezzel...

Mit tehetnék? Lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Szóval nekem erről elég kellemetlen beszélni, de már mindent kipróbáltam szerint ezzel sem vesztek semmit, hogy itt megkérdezem.

Amikor kisebb voltam sok trauma ért. Ezért inkontinenciám lett.. Ilyen lelki eredetű. Le voltam sokszor szidva mikor nevettem különböző okok miatt.. Suliban is piszkáltak, az osztályfőnököm pofozgatott meg ilyenek.

Orvosnál voltam, nem talált elváltozást, pszichológusnál is jártam, de nem segített semmit..Tornát is próbáltam, de hasonló eredményekkel végződött az is. Viszont nekem ez így majdnem 18 évesen elég kellemetlen, mert nem csak 1-2 csepp megy be hanem rendesen az egész minden olyan lesz..

Ilyen emelgetésnél nincsen soha, csak mikor nevetek.

Lelkileg én ezt hogy tudnám legyőzni, elmúlasztani?



2020. ápr. 15. 23:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ""
2020. ápr. 15. 23:04
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Úgy, hogy találsz magad mellé valakit, másrészről meg nem ezekkel a dolgokkal foglalkozol. Tanulj, dolgozz, kapcsolódj ki, találj hobbikat, sportolj..stb. Ezt a kérdést se kellett vola kiírni, mert most is ezzel akarsz foglalkozni. A múltat meg el kell felejteni. Nem a múltba élünk, hanem a jelenben és a jövő felé haladunk. Ez fejben dől el.
2020. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. És próbálom is elengedni, csak konkrétan úgy érzem így ennyi év után ezzel a "betegséggel" hogy sosem lesz normális életem..
2020. ápr. 15. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg: inktencia műtéttel megoldható akkor is, ha stressz eredetű. Ha fejben nem megy akkor ez is egy megoldás. De még csak 18 ées vagy igaz? Még az életed 25%-át se élted le.. Szóval...
2020. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia! Engem is rengeteg trauma ért kislány koromban,nálam a következménye az hogy a kiabálásra szörnyen reagálok. Egyszerűen nem bírom,azonnal fáj tőle a fejem és menekülők egy csendesebb helyre.

Lényegtelen ezzel csak azt akartam mondani nem vagy egyedül akinek kihatással volt a gyerekkora a felnőtt korára :)

Helyedben megpróbálnék esetleg egy pszichiátert,egy jó mely beszélgetést,és magambol kiindulva én biztos meg keresnem a régi osztalyfonokomet és jól arcon köpném.

Esetleg betétet ha beteszel ameddig megoldódik

2020. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichitáter felesleges kör lenne. Ott nem mély beszélgetést kapsz, hanem mély gyógyszereket, amely nem megoldás kívétel, ha nem skizofrén is mellé, amit kötve hiszek.
2020. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!