Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a gombás fertőzés nem járhat bűzzel?

Figyelt kérdés
Bármikor, ha büdös folyásom volt, mindig gombás fertőzés lett a vizsgálat eredménye. Akkor miért állítják, hogy az nem okoz kellemetlen szagot? Sőt, nekem viszketni sem nagyon szokott, pedig az is elvileg tipikus tünet.

2020. ápr. 16. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ki állított ilyet?
2020. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Miért mondják azt,..."

Kik mondják?

2020. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akik ilyet állitanak azoknak dörzsölt az orruk alá hogy márpedig nincs igazatok.

"dörzsöld az orruk alá".

Szó szerint , így tudod meggyőzni őket.

2020. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag bárhol rákeresel a tüneteire, mindenhol ezt írják. Még itt gyakorin is olvasni sok kérdésnél. De akkor ez bullshit, nem?
2020. ápr. 16. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem,tényleg nem jár szaggal. Azt tudom elképzelni,hogy neked a gombás fertőzés mellé társult bakteriális is és ez okozta a szagot.
2020. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Nem társult. Csak gombás fertőzést mutatott minden alkalommal a teszt, bakteriális negatív. És ilyen esetben amúgy a gomba elleni készítményektől el is múlik teljesen.

2020. ápr. 17. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor te vagy a kivétel.

Nekem párszor volt ehhez szerencsém,minden úgymond papírforma szerint zajlott. A legfeltűnőbb tünet a viszketés, amihez valami nagyon kellemetlen sajgó fájdalom is társul.

2020. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig bűzzel jár a gombás hüvelyfertőzés, és sosincs mellette bakteriális fertőzésem.
2020. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A gombás fertőzésnek általában nincs szaga, erős fehér túrós folyással társul. Szaga akkor lehet ha abban elpusztult baktériumok is vannak.
2020. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!