Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lesz ciki nőgyógyászhoz...

Nem lesz ciki nőgyógyászhoz menni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Tavasszal még azért jártam nála, mert fél év próba után nem jött a baba, és uh-zott, vérvételre küldött stb.Most vége lett a kapcsolatunknak a párommal (baba nem jött, de nem emiatt), és lassan kellene mennem nőgyógyászhoz vizsgálatra, de mindig halogatom, mert arra gondolok, milyen kínos lesz, ha rákérdez, miért nem akarok már babát, meg hogy hogy írassak fel fogigátlót... Tippek?
2008. nov. 22. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy ciki. Ha problémád van, vagy ez esetben ez nem is probléma, az orvos nem fog erről véleményt mondani. Most gondolj bele, ha az orvos elítélhetne azért amit teszel, vajon hányan járnának orvoshoz? Nyugodtan menj el! Nem lesz gáz!
2008. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Vagy mond azt, hogy találtál valami jó melót, vagy valami ilyet, és ez miatt mégis későbbre tervezitek.
2008. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon erdekli ot hogy hogyan rendezed az eletedet, es miert szedsz, vagy miert nem fogigatlot. Ha valamit kerdez, nyugodtan valaszolj, ugyanolyan ember mint mindenki mas, csak mar millio not megvizsgalt eleteben. Ennyi. Ugyhogy ne parazz, menj, es kerdezz tole batran, es valaszolj batran!
2008. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Semmiképpen sem ciki. Én voltam hasonló helyzetben, nem egészen ez volt a szitu, kicsit hasonló csak. Tavaly baromira rajta voltunk a babán, de orvosi segítség kellett és jártam hozzá minden hónapban többször ellenőrzésekre meg stb. Aztán volt egy családi problémánk, ami miatt nem maradt időnk ezzel foglalkozni, és hónapokra abbamaradt a próbálkozás. Egy fél év múlva mentem el újra, és szépen elmagyaráztam, hogy újra alkalmas az idő a babára, kérem segítsen.

Csak nagy vonalakban vázoltam fel neki, hogy közbejöttek ilyen-olyan gondok, amik miatt elmaradtam.

Abszolút megértő volt és ezuzán csak az aktualitásokkal foglalkozott.

Szerintem ne aggódj, a magánéletedben nem fog vájkálni feleslegesen. És tuti nem fog felelősségre vonni, miért nem mentél hozzá meg hasonlók.

Menj bátran, az a dolga, hogy fogadjon!

Minden jót neked!

2008. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj el, de ha hülye az orvos, keress másikat (igen, ismerek ilyet, aki lecseszi a pácienst, 1x és akkor utoljára voltam nála), dokinak nincs joga se leszólni téged a magánéletedért, ha valami neki abban nem tetszik.
2008. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a magánéletedhez! Mondjuk, ha mint ember, jó szándékkal megkérdezi, akkor én elmesélném a helyedben, de amúgy nem. Meg szerintem általában őket ez nem érdekli.
2008. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha kellemetlennek érzed, és megoldható keress fel másik dokit.
2008. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!