Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 hetes terhesen normális...

7 hetes terhesen normális hogy görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
Elvileg ma töltöttem a 7.hetet de van, hogy időnként görcsölget a hasam alja, olyan mensi szerű,de van,hogy a gyomrom is görcsöl, nem tudom miért. Állandóan pihenek, ha csinálok is valamit elég hamar elfáradom, néha émelygek főleg akkor amikor kezdek éhes lenni. Melleim is enyhén érzékenyek. Nagyjából ennyi,szóval egyelőre nincs nagy bajom,csak a hasi görcs, ami még rémiszt az egészben, hogy orvos még nem látott de beszéltem már vele, a korona vírus miatt nem mehetek 0. Uh- ra,majd csak 12 hetesen a hivatalos elsőre.
2020. ápr. 18. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért hívd fel az orvosod, hogy mit mond erre.
2020. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már elmúlt, emésztési zavarom volt
2020. ápr. 18. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem komolyabb baj! Csodás babavárást kívánok! 😊
2020. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A terhességem elején nagyon erős görcseim voltak, úgy a 7-8. hét táján. Szerencsére addigra már látták Uh-on, azt tudtam, hogy nem méhen kívüli. Nekem a Magne B6 segített, végig nagy dózisban szedtem, ha jól emlékszem, 6-ot egy nap.
2020. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi történt,de ismét görcsölget, van hogy egész jól bele görcsöl. Veszek magneb6-ot hétfőn. Remélem nem lesz semmi baj 😓
2020. ápr. 18. 21:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Én is 7 hetes vagyok és gyakran görcsölgetek, itt ott szúr. Engem látott múlt héten doki akkor minden rendben volt, de ijesztőek ezek a fájdalmak.
2020. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jól vagyok köszönöm. Azóta már enyhültek a görcsök és már csak nagyon ritkán fordul elő enyhe szurkálás. Nő a méh. 😊
2020. ápr. 22. 07:57
 8/11 anonim válasza:
Én ma 8+3 napos vagyok nekem is voltak görcsök. Mi az hogy nem fogadnak 0.uhra? Nekem már 2 uhom volt 6 hetesen,majd kontroll uh 7hetesen.
2020. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos a korona vírusra hivatkozott. De jövőhet hétfőn változás lesz ,a szakrendeléseken és telefonálni fogok minden képp,mert meg öl a kíváncsiság és az aggódás.
2020. ápr. 29. 09:18
 10/11 anonim válasza:

Azt elhiszem. Én nem hagytam magam... Egyik helyre 3 hét volt az időpont azon voltam múlthéten.

Kórházban meg 2 hete voltam uh-on plusz vizsgálat,szó nélkül fogadtak. És holnapra hívtak vissza kontroll uhra. most leesz így a 3. uhom. 8+4napos vagyok.


Azért neked is jó lenne egy vizsgálat,hogy jó helyen van-e...

2020. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!