Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ítélitek el a férfiakat,...

Miért ítélitek el a férfiakat, amikor a szabadban pisilnek, ha Ti ugyanezt csináljátok?

Figyelt kérdés
A barátnőm rossz néven vette, hogy egy fa tövébe pisilek, amikor az erdőben sétáltunk. Kicsivel később Ő beljebb ment, át a bokrokon és ugyanezt tette. Szerinte ez nem ugyanaz. Hozzáteszem Ő még papírzsebkendőt is dobott el.
2020. ápr. 19. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Engem csak azok zavarnak, akik úgy végzik a dolgukat, hogy mások is megláthatják. Mindegy, hogy egy erdei turistaúton vagy a városban.
2020. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Most attól, hogy a barátnőd hülye, attól már mindenki az?

Senki se ítéli el ha a fa tövébe pisil egy pasi egy ilyen helyzetben, csak az akinek ennyi esze van...

2020. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
A barátnődnek az nem tetszett hogy ő akarta a végét fogni.
2020. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A nok altalaban majd elpusztulnak, amig vecet nem talalnak, es csak erdoben, ejszaka, elhagyatott helyen pisilnek nagyon elbujva. Ferfiak olyan helyzetben is nekiallnak, amikor el tudnanak menni egy vendeglato egysegig, ahol egy uditot kerve nyugodtan hasznalhatnak a vecet. Plusz sokan a leheto leglatvanyosabb helyen kicsit sem elfordulva teszik. Ezzel van a gond.
2020. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Sokan mutogatásra használják a pisilést a férfiak közül.
2020. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én is pisiltem már erdőben,túra közben, de nyilván olyan helyet kerestem, ami jó eldugott. És sportolás közben egyszer ment a hasam..hát basszus muszáj voltam ismét....ez természetes dolog.ha nincs wc és nem bírja tartani az ember egyáltalán, akkor muszáj máshogy megoldani, az egészsége érdekében is..ciki, vagy sem.Szükség nagy úr... 25/l
2020. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
nekem fiú haverom is pisilt már éjszaka, nem bírta..mondom ok,barátom is pisilt, kutya nem látta volna, olyan helyre állt kocsival. szóval éretlen a barátnőd,ennyi.
2020. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
A barátnőd hogyan pisilt le egy fát?
2020. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!