Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mennyi betét vesztek?...

Ti mennyi betét vesztek? Minden hónapban veszitek vagy hogy csináljátok? Ciki ha egyszerre nagyon sokat veszek?

Figyelt kérdés
Én már nagyon unom hogy minden hónapban venni kell arra gondoltam hogy vennék sokat de hogy fognak akkor rám nézni a boltba? És a betét nem járhat le?
2019. szept. 20. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

A belső nedvszivo réteg pár év alatt elöregedhet, nem érdemes évekre feltankolni.


Én egyszerre két nőnek veszek, cca ugy hogy három négy hónapig kitartson.


A boltos abból él ha rengeteget veszel, amúgy kinek mi köze hozzá?

2019. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két évig biztos nem jár le. Én is többet veszek egyszerre, ha például akciós. Egyébként is érdemes tartalékolni az ilyesmiből. Néhány hónapra vásárolhatsz előre. Ne legyél szégyellős! Wc papírt is vesz mindenki, és nem szokás szégyenkezni miatta.
2019. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tizenéves koromban Alwayst vettem. Most nemrégiben átálltam a Naturellára, előtte évekig Libresse-t használtam. Csak nagyon drága. Felénk 830Ft körül van egy csomag super plus vagy ultra szuper,ami nekem kell. És kell 2-3 csomag... Szóval most a Naturellát tesztelem. Sajnos, 8 napos nekem, és erős. A szülés sem csillapító rajta :(. Én 2 havi adagot veszek még egyszerre, az is 6 csomag. Ciki, nem ciki, ez van..
2019. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Én csak alváshoz használok betétet, 2-3 havonta veszek 2 nagyobb csomaggal és az bőven kitart.

Amúgy nem hiszem hogy furán nézne rád a pénztáros. Mindenki tudja, hogy nem azért veszed, hogy várat építs belőlük:D Bizonyára sokan csinálják úgy, hogy 5-6 csomaggal is vesznek egyszerre, főleg aki nem csak magának vásárol be olyankor.

2019. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is több havi adagot veszek egyszerre, viszont én nemregiben rászoktam arra, h online megrendelem pl a Rossmann webshopjáról. Mast is veszek olyankor, tök jó mert minden ott van egy helyen, és mindent kapni, amit forgalmaznak, még ha az adott üzletben nem is lenne pont, nettes rendelésben kiszállítják
2019. szept. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Emag - on vannak akciók, házhoz szállítás is van.
2019. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyet se! :)

Moshato betetet es menstruacios bugyit hasznalok mar lassan 2 eve. Nagyon meg vagyok veluk elegedve, de kiprobalok majd egy kelyhet is azert elobb-utobb.

2021. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én akkor veszek többet ha akciós, mondjuk 2-3 csomagot

csak az alwaysban bízom, azzal még sosem áztam át, a libresse stb. nem vált be, de nem olcsó

2022. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*mennyi betétet vesztek. Így helyes
2022. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!