Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség első tünete lehet,...

Terhesség első tünete lehet, gyomor égés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos az én sztorim a következő!

Múltjonapban 8nap késéssel jelentkezett a menstrualciom s ebben a hónapban pedig 6nappal később! Teljesen más mint az elmúlt években, nekem sosem késett! Mindig pontosan jött meg s ugyan úgy!

De, most 2napig verettem s utána barnazas jelentkezett ami eddig sosem!

A hasam fajdogal lent most is azóta!

Gyomrom ég, jon fel a savam!

S enyhe hányingerem van! Az edeset piszkosul kívánom! A cicim mensi előtt 2hetel fajt! S azóta is érzékeny s enyhén faj!

Olvasgattam neten! De semmi konkrét!

Tapasztalatokat, illetve véleményt szeretnek kérni tőletek volt e már hasonló és ilyen veletek! Előre is nagyon szepen koszonom, és a fogalmazást mert előre is bocsánat! Legyen szep estetek!



#gyomorsav #edessegkivanas #fajocici
2020. ápr. 20. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A terhesség első tünete a menstruáció elmaradása.
2020. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1es válaszoló, nyilván igen! De olvastam hogy vannak olyan nők akinek terhesség esetén ugyan úgy megjön a menstrualcioja! Ugyanis a szervezet meg nem fogta fel a terhességet , s volt hogy 2-3honapig ugyan úgy menstrualciom mégis terhesek voltak s észre sem vettek! Lehet rosszul fogalmaztam! De akkor helyes igék első tünetei köze lehet besorolni? Vagy lehetséges ha így jobb? 😁😉
2020. ápr. 20. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy változik a ciklusod. Ha bizonytalan vagy, mert védekezés nélkül szexeltél csinálj egy tesztet párszáz forint.
2020. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen! Gondolkoztam rajta de meg felek több próbálkozásuk volt már ami sikertelen! De azért koszonom!
2020. ápr. 20. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező nem ugyan úgy jön meg nekik sem, változik a mennyiség az állag és ilyenek, nekem pl már az első hónapban csak egy rövod ideig tartó barnás folyásom volt

Én nem mondanám hogy terhes vagy, de vegyél tesztet és kiderül (igen már kimutatná) csinálj kettőt is

Amúgy nem értem mi van az itteniekkel, ha terhességre gyanakszol nem az az első hogy csinálsz egy tesztet? Ehelyett azonban mindenki ide írkál mint ha ennyiből amit te leírtál mi konkrét dolgokat tudnánk mondani

2020. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 ös vagyok azt még hozzátenném hogy a második hónapban én reggelente a vizet is kihánytam (de ez meg ember függő)
2020. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!