Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció közben kitapinthat...

Menstruáció közben kitapintható gömbölyű izé normális?

Figyelt kérdés
Szörnyű fájdalmaim voltak ma, gyógyszer nem segített, meleg zuhany még rontott is rajta, a tampon sem ment fel, egyszeren elakadt így ngyanút fogtam és felnyúltam "körülnézni". Kissé bal oldalt mutatóujj hosszában egy kb diónyi nagyon kemény, gömbölyű dolgot éreztem. Bevallom, nem vagyok egy nőgyógyász, eddig ilyennel nem találkoztam, igaz, havi vérzés alatt nem szoktam arrafelé kotorászni. Ez mi lehetett? Szerintetek ki lehet tapogatni ilyenkor a petefészket vagy komolyabb a probléma?
2020. ápr. 20. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a méhszáj...
2020. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a méhszáj. De menstruáció alatt annyira nem kellene piszkálni magad, mert ilyenkor nyitva van a méhszáj és sokkal könnyebben kapsz el bármit.
2020. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A méhszáj az. Nem szabad felnyúlkálni menstruáció alatt egyáltalán.
2020. ápr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!