Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti vérzés mit...

Menstruáció előtti vérzés mit jelenthet?

Figyelt kérdés

A napokban kellene megjönnie (sosem teljesen pontos), és tegnap napkozben éreztem is alhasi fájdalmat, ami általában előtte lévő napokban szokott jelentkezni. Tegnap este viszont gyengén elkezdtem vérezni, ami viszont abbamaradt, azóta semmi. Néha volt már velem ilyen, de akkor mindig reggel indult a gyenge vérzés, és délutánra megjött, most meg semmi.

Lehetséges hogy terhes vagyok? Aktív vagyok szexuálisan, de óvszerrel védekezünk, és párommal mindig nagyon odafigyelünk. Volt valakinek hasonló tapasztalata?



2020. ápr. 21. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd megjon. Stresszes ez az idoszak
2020. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha normálisan védekeztek nem vagy terhes, és ez nem is lenne jele. Lassan indul be a menstruációd, van ilyen.
2020. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!