Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet most menni nőgyógyászhoz...

Lehet most menni nőgyógyászhoz? Hogy mondjam el a barátomnak hogy most nem fogok vele lefekudni?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mi bajom van. Pisilés után nagyon fáj lent az egész és nyomódik nagyon ilyen kellemetlen érzés. Barátom most itt fog aludni nálam egész héten mert nem kell dolgoznia és gondolom akár majd valamit. De én ezt így nem merem neki elmondani
2020. ápr. 21. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Jó szar kapcsolatotok lehet, ha ennyit nem tudsz elmondani neki. Egyébként ha a pisilés fáj, akkor felesleges nőgyógyászhoz menni. Valószínűleg felfáztál. A felfázás egy húgyúti fertőzés, és azzal lehet megelőzni, ha szex után mindig rögtön elmész pisilni. Szedj rá tőzegáfonya kapszulát, igyál medveszőlő teát, és magától el fog múlni.
2020. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, ne vedd ezt rossz néven, de ha nem tudsz nyíltan kommunikálni a barátoddal a testi és intim problémáidról, akkor lehet, hogy nem kellene még vele testi kapcsolatot élned.


Nyugodtan mondd el neki. Mint barátod, meg kell, hogy értse.


Nekem leírásból felfázásnak hangzik, arra tényleg nem lenne a legjobb még rányomni egy adaggal... Ha tudsz most elmenni boltba akkor főzz petrezselyem teát (kell hozzá petrezselyem, uborka és citrom) és igyál meg belőle egy nap 3 litert. Majd következő nap igyál legalább 2 liter vizet. Segíthet a problémádon, de legalábbis ártani nem árt (ha nincs vese problémád alapból).


Vagy ez az egyik a leírásod alapján, vagy pedig az, hogy nem ittál eleget a mostanában és ilyenkor van olyan, hogy a végén már fáj a pisilés és szinte görcsöl a húgyhólyag. Erre is az ivás a válasz.


Ezek persze a leggyakoribb lehetőségek, ha valami komolyabb van azt csak doki tudja megmondani.

2020. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Ha az előttem írt hasznos tanácsok ellenére sem múlik el, akkor háziorvos felír antibiotikumot. Valószínűleg nem lesz rá szükséged, olyan enyhék a leírt tünetek.
2020. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!