Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfajdalom nem múlt el a...

Mellfajdalom nem múlt el a mensivel. Terhes elvileg nem lehetek. Mi lehet akkor?

Figyelt kérdés

Gyakran fajnak a melleim premensi időszakban, de Minidg on a. Tudom h aznap v másnap megjön h csökken v elmúlik a fájdalom érzékenység a cicikben. Most viszont egyáltalán nem akar alábbhagy i, pedig már napot verztrm, rendesen ahogy szoktam (nálam nem is szokott naon tovább tartani a mensi innentől csak barnazas mar). De a melleim nagyok, kemények és feszülnek,fajnak, de kegyetlenül, kicsit sem enyhült most. Felek, h vmi. Naon van, mert az egyik jobban faj és mert ez szokatlan. Terhes sajnos elvileg nem lehetek, mert mind 2 oldali petevezeték elzarodast állapított

Meg a doki amit nem tudott kinyitni, ezért azt mondta csak a lombik esélyes és raadasul a petevezetekek maguk is tönkre mentek azt mondta,kitágultak.szoval bár szeretnem hinni h vannak csodák, err orvosilag nem igazán van esély. De akkor mi lehet velem? Meg sose voltam mellvizsgqlaton nagyon felek mi lehet ez..



#menstruáció #fájdalom #terhesség kizárt? #nem múlik a fájdalom
2020. ápr. 21. 22:45
 1/3 anonim válasza:
Tesztet nem is csináltál végül egyet sem?Még mindig tapasztalod azokat amiket írtál?
2020. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

ahogy írtad hogy állítólagosan nem lehetsz terhes én a helyedben mégis csinálnék egy teztet mert az anyukám barátnőjének is ugyanez volt de sikerült teherbe esnie. Szóval fel a fejjel nyumás a boltba és tesztelj

Hiszek benne hogy összejön a baba

2020. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok h így biztattok,bárcsak igazatok lenne,de nekem tényleg nem tudtak megnyitni se a peteveztoket és már maguk a vezetékek is sérültek (hidrosalpinx) uh ha vmi csoda folytán ki is nyílna nem tudnak továbbítani a sejtecskeket sajnos.. azóta is faj a cicim, dr amugy semmi arra utaló jel,h en lennék a földi csoda akinek mindezek ellenére sikerült. Nem nagyobbak csak fajnak.fekveskorinkabb oldalt,amugy meg a kpe,fe nem kívülről (nem a bor irritált) hanem befelé. En inkább azon aggódom,h nem prolaktin emelkedés jele e ez,bár nem érzem h nagyon stresszelnek,de asszem az meg tudja emelni a prolaktin szintet és az mintha okozhatna mellfajast. Erről tud vki vmit?(esetleg saját tapasztalat?)koszi,h irtok!
2020. ápr. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!