Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől lehet az, hogy nem múlt...

Mitől lehet az, hogy nem múlt el a mellfájdalom? Van olyan esetleg köztetek (aki saját magán tapasztalta), hogy vérzett rendesen és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Teherbeesési problémáim vannak. Egy petevezetékem van és az is nehezen átjárható. A lombikos orvos szerint a hormon vizsgálatok alapján és még ezzel a petevezetékkel is van némi esélyünk . Volt egy átjárhatóság vizsgálat amin valamennyire sikerült megnyitni a pete vezetőt . A doki azt mondta most próbálkozzunk 3 hónapig és ha nem sikerül akkor indul a lombik. A menzeszem mindig napra pontos 28. naposak a ciklusaim. Most viszont előbb kezdtem vérezni, a 26. napon és egy napig csak. Ami furcsa, hogy máskor mikor megjön elmúlik a mell fájdalom de most nem múlt el . Enyhült de még mindig fáj és (kérlek ne nevessetek) de ázott kutya szagot érzek mindenhol. Nem keresem magamon a tüneteket ,hisz 3 éve próbálkozunk és tudom semmi jóra nem vezet . De ilyen még nem volt hogy megjött volna és a mellem tovább fájdogál
2020. febr. 18. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem csinálj tesztet, mert bármi lehet.

Amikor terhes lettem, én 4 napig barnáztam és feszült a hasam nagyon (de nem úgy, mint amikor megjön, nem görcsölt, hanem így húzódott), a teszt meg már a 13. dpo-n délután egyértelmű pozitív volt. Igazából le is mondtam róla, gondoltam, ha vérzek, úgyis elmegy, de 4 nap után abbamaradt a barnázás és a hasfeszülés is. Viszont a mellem csak a 6. hét környékén kezdett el fájni, és fáj azóta is. Szóval: teszt...

2020. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve halvány pozi tesztem volt, de pár nap múlva kis vérzésem volt. Azt hittem kémiai volt és megjött. De fura volt, hogy vérzés után egy héttel még fájt a mellem, pedig el szokott múlni. Csináltam még egy tesztet, erősebb pozitív volt, mint egy hete, miután elvileg meg is jött. De még aznap a bal petevezetékem erősen görcsölt és elkezdtem pecsételgetni. Babát nem láttak sehol, de a görcs és vérzés 1 nap alatt elmúlt. Majd ezután megállapították, hogy elzáródott a bal petevezetékem és ott azóta is görcsölget alkalmanként. Arra gondoltam a pozi tesztek miatt, hogy méhen kívülim lehetett akkor, ami annyira kicsi volt, hogy még nem látták és magától távozott, de behegesedett ott a petevezetékem tőle és elzárta, mert előtte nyitva volt.
2020. febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Csinálok tesztet mindenképp de péntekig éjszakázom így sajnos nem nagyon van reggeli első vizeletem. Ma reggelre teljesen elmúlt a vérzés , szinte tegnap is alig volt már . Ha normálisan időben jött volna meg akkor ma lenne esedékes . Melleimet ,, érzem” még mindíg. Őszintén megvallva inkább attól félek,nehogy megint méhen kívüli legyen mert akkor nem marad 1 petevezetékem sem 😣
2020. febr. 19. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!