Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vaginám bejáratánál nagyon...

A vaginám bejáratánál nagyon picit beljebb mi lehet, ami "eltorlaszolja" az utat?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye fogalmazásért, csak megijedtem. Még szűz vagyok, de tudom milyennek kéne lennie a szuzhartyának, viszont magamnál olyat nem találok. Ne nézzetek hülyének légyszi. Ilyen csomó szerű valami van ott. Rengeteg mindennek utánanéztem mi lehet az, de semmit se találtam. Nőgyógyászhoz is elszeretnék majd menni emiatt, de ugye nem mostanában lesz az se, és reméltem, hátha ti tudtok segíteni, mert nagyon félek, hogy komoly a baj.

2020. ápr. 22. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a huvelyfal ne panikolj. Mindenkinek van. Olyan mint egy fal vagy akadály valóban, de ez természetes.
2020. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely belül "recés" "hullámos" falú, lehet ezt érzed.
2020. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtattatok, köszönöm a gyors válaszokat! És akkor teljesen normális, hogy ott lent/bent csak azt látom még, hogy szűz vagyok, ugye?
2020. ápr. 22. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel ne menj orvoshoz, mert felesleges. Ez normális.
2020. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amugy a noi nemiszerv tenyleg bonyolultabb es meg rejtett is, a ferfiakeval ellentetben.

Szerintem jo sokan hittuk mar azt, hogy csak a mienk nem stimmel.

2020. ápr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira koszonom mindannyiotoknak! Eszméletlenul kedvesek vagytok
2020. ápr. 23. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!