Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez milyen betegség lehet? A...

Ez milyen betegség lehet? A petefészkemmel lehet valami baj? Volt már valakinek ilyen baja? Menstruációval kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Tinédzser vagyok. Eddig még nem állt be a menstruációm, de átlagosan olyan 25-35 naponta jön meg.

Eddig sokszor volt már olyan, hogy fájt a derekam és a hasam, szédültem és hányingerem volt a menstfuációm legelső napján.


Most, mielőtt megjött, azelőtt 3 nappal megszédültem, remegett kezem-lábam kb. fél óráig. Utána 3 napig bele-bele nyilalt a derekamba a fájdalom. Utána amikor ténylegesen megjött, akkor arra keltem fel, hogy nagyon fáj a hasam, de csak jobb oldalt, alul. Bal oldalt nem fájt. Fájdalomcsillapítot sem tudtam bevenni, mert még a vizet is kihánytam (most hánytam emiatt először).


Mi lehet ez? Ha mondjuk majd dolgozni fogok, és ott lesz ilyen problémám, akkor emiatt hazamehetek? Mert szerintem egyik munkahely sem fogja nekem ezt tolerálni, hogy minden hónapban egyszer 1 napot ne legyek.


Én szívem szerint már most rögtön elmennék nőgyógyászhoz, de most még nem vállal a nőgyógyász a járvány miatt, csak terhes nőket és vészhelyzeteket. De megbeszéltem anyuval, hogy majd amint lehet, elmegyünk nőgyógyászhoz. De addig is jó lenne, ha valaki megmondaná, hogy mi lehet ez, illetve akinek volt már ilyen gondja, az adna tanácsot.



2020. ápr. 24. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
A menstruáció változatos tünetekkel járhat, ettől még semmi bajod. Lehet, hogy idővel eltünnek ezek a problémák. Az orvos megoldása a fogamzásgátló szedés, ami leállítja a ciklusodat, de tininek nem szabadna ilyesmit kapnia.
2020. ápr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!