Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekesnek találom, hogy a múlt héten a VOLT-on voltam, semmi problémám nem volt. Nem fájt egyszer sem a gyomrom, és reggelente sem voltam rosszul, egyszer sem görcsölt a hasam, amint reggel felkeltem. Viszont mióta itthon vagyok, ismét egyfolytában fáj a gyomrom, reggel már egyből görcsöl a hasam, ahogy felkelek.


Háttérsztori, hogy 5 évvel ezelőtt szorongással lettem diagnosztizálva, pszichológushoz is jártam.


Kérdés: mégis nagyon félek, hogy esetleg nem pszichés a dolog, hanem tényleg van valami bajom. Melyiknek nagyobb a valószínűsége?



2019. júl. 2. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
"Minden pszichés betegség hátterében valami szervi elváltozás áll!"
2019. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
14:41 Ez nem igaz. Nagyon sokszor van, hogy a szervi elváltozás hátterében áll lelki dolog.
2019. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy vissza kellett térj a régi kerékvágásba,és ebben van valami,ami miatt szorongsz amúgy is,akár tudat alatt.Ez pedig kihat a gyomrodra.Valami nem tetszik neked..munka,suli,otthon valaki,ha megszünteted jobban leszel.
2019. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. júl. 12. 21:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy a probléma, amitől minden egyes nap szorongok, az az anyukámmal való kapcsolatom lesz. Egyáltalán nem jövünk ki, egyfolytában veszekszünk. Most is eljöttünk nyaralni egy hétre, de nem emlékszem, hogy lett volna olyan reggel, mikor nem arra keltem, hogy görcsöl a hasam.
2019. júl. 12. 21:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!