Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap kicsit fájt amikor...

Tegnap kicsit fájt amikor pisiltem, ma meg véres volt a vizeletem. Dokihoz nem akarok menni. Van valami gyógymód, hogy átvészeljem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
huhhh hát ez felfázás, ezzel inkább orvoshoz kellenne menni aki ír fel gyógyszert beszeded meggyógyulsz. addig is nagyon sok folyadék hogy menj minnél többet pisilni meg esetleg kamillás ülőfürdő az sokat segít és minnél hamarabb orvos...!!!
2010. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg szénsavmentes vizet igyál, amennyit csak bírsz. Cél, hogy kimosódjanak a kórokozók a húgyhólyagodból.
2010. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hólyaghurutod van. Ne otthon kezelgesd, mer ebből csak szövődmények lehetnek. Erre antibiotikum kell. Menj orvoshoz. A háziorvos is kikezeli.
2010. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A véres vizelet nem vicc, orvoshoz kell menned. Egyáltalán nem biztos, hogy felfázás, életveszélyes állapotra is utalhat. Menj orvoshoz, most azonnal!
2010. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Fájdalmad nincs pisilésnél? Ha igen, ez felfázás. És akkor gyorsan menj az orvoshoz, mert kegyetlen a folytatás. Én már megjártam.. Azonnal öltözz fel melegen, vastag zokni. De vegyél kamillafürdőt is, ahogy más is írta!

A dokitól majd olyan gyógyszert kapsz, ami hamar javít a helyzeten.

Én is húztam az időt annak idején, semmi értelme, csak magad kínzod.

2010. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

10:16 vagyok

Ja, látom, van fájdalmad. Doki!! Mert később rosszabb lesz! Én sírtam a fájdalomtól!!

2010. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

10:16 vagyok még mindig.

Csak még annyit, hogy amióta felfáztam (kb 20éve már), olyan erős fájdalmaim voltak akkor, hogy azóta sem merek leülni semmi hideg helyre és mezítláb lépkedni a hideg padlón! Ahogy érzem a hideget, azonnal teszek ellene, nehogy még egyszer úgy járjak! Így már talán nyomatékosabb voltam..

2010. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én múlthéten voltam este ügyeleten mert már beleremegtem a fájdalomba! Vittem vizeletmintát,heveny hólyaggyulladás volt,kaptam antibiotikumot 5naposat telejesen rendbe hozott.Ha nem mész dokihoz ,mivel véres a vizelet a veséd már "bajban "van ,nekem ezt mondta a doki hogy jó hogy még aznap mentem ,mert tovább tartott volna!
2010. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
10:28 -as vagyok.Gyógyszeren kívül rengeteget kellett innom ásványvizet vagy bármit hogy kipucolja a hólyagot és aztmondták minél többet legyek vízszintes helyzetben és pihenés!
2010. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem kell levetkőznöd a háziorvosodnál, csak el kell mondanod neki ezeket a tüneteket :) Ne aggódj, tíz percig sem leszel bent és már jössz is kifelé az antibiotikum recepteddel :) Tudom, nem mindig jó az antibiotikum, és sokan ellene vannak, de a hólyaghurut tényleg nem gyerekjáték, az előttem íróknak nagyon igazuk van! Fájdalmas, szövődményes, senkinek sem ajánlom.

Mihamarabbi gyógyulást kívánok! :)

2010. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!