Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap kicsit fájt amikor...

Tegnap kicsit fájt amikor pisiltem, ma meg véres volt a vizeletem. Dokihoz nem akarok menni. Van valami gyógymód, hogy átvészeljem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szövődménye lehet a vesemedencegyulladás, ha nem szedsz rá antibiotikumot. Vesemedencegyulladás kezeletlenül életveszélyes tud lenni és mellette elhalnak a vese szövetei, majd járhatsz életed végéig művesekezelésre.

Igen, meg szeretnélek ijeszteni, mert olyan butaságot nem lehet csinálni, hogy véres vizeletedet magad akarod kezelgetni. De biztosan azért írtál ilyet, mert fogalmad sincsen a szövődményekről.

2010. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Vagy azért írta szegény, hogy nem akar dokihoz menni, mert nincs TB-je.. :(

Fogyassz sok szénsavmentes ásványvizet! De ember legyen a talpán az, aki -ha elfajul-, azt gyógyszer nélkül kibírja! :( Ha így lenne, kérj meg valakit, hogy menjen el dokihoz és írasson fel gyógyszert!

2010. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem kellene megvárni, amíg elfajul. Nem biztos, hogy visszafordítható a folyamat. A doki más nevére is fel tud írni gyógyszert, ha nincs TB-d. De ezzel nem szabad várni!
2010. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nemsoká indulok a dokihoz,mert már hátul a vesémet is érzem!
2010. júl. 28. 13:05
 15/15 anonim ***** válasza:
10:28 vagyok. Helyesen teszed,ne aggódj tényleg nem vizsgál,vigyél mintát,nekem is fájt a vesém olyan "lightosan"meg a hasam alja de 3-4 nap alatt elmúlt a véres vizelet pedig 2nap altt szűnt meg de seste bevettem a gyógyszert és reggel már nem sikítottam pisilés közben és nem mentem 2 percenként! Jobbulást kívánok:)
2010. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!