Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy fogamzásgátló tabletta...

Ha egy fogamzásgátló tabletta kimaradt az első héten, de másnap duplán vettem be, és rá 3 napra aktusom volt, akkor mennyi az esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés
5 éve szedek fogamzásgátlót, 2 évig Belarat és 3 éve szedem az Altforallet. Az első héten kimaradt egy tabletta, amit másnap, a következő idejében pótoltam. Viszont rá 3 napra együtt voltam egy fiúval, akivel használtunk óvszert, de félő, hogy jutott kívülre is. Reggel hívom az orvosomat esemény utániért, de jól jönne egy kis nyugtatás addig.

2020. ápr. 27. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem bombáznám fölöslegesen a szervezetem eseményutánival. Mert a te esetedben nincs rá szükség.
2020. ápr. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy bevegyel 72 orasat!!! Ez semmiseg. Mivel eleve szeded 5 eve es mist ez elofordult semmi gaz nincs. En van hogy nem veszembe csak frl naplal kesobb. Egyszer nekem is kimaradt, bevettem egyszerre kettot, majd talan mar masnap szexeltunk, ovszer nelkul... szoval ez semmiseg. Ne aggodj.
2020. ápr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok* bocsi, kicsit elirtam a betuket, keso este van mar :D
2020. ápr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!