Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagyhatom 5 szem utan a...

Abbahagyhatom 5 szem utan a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés
Eletemben eloszor szedek fogamzasgatlo tablettat. Eddig 5 szemet szedtem be, de eleg furan erzem magam tole, amitol elegge megijedtem, mert a nogyogyaszom nem vett vert es mas vizsgalatot sem vegzett el a felirasnal. Ha nem szedek be tobbet lesz barmilyen problema belole? (Maskor sem szeretnek tobbet hasznalni)

2020. márc. 28. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármikor abbahagyhatod, nem kötelező ilyet szedni.
2020. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg normális, amit érzel, hisz épp teljesen felborulnak a hormonjaid, ezt meg kell szoknia a szervezetednek. De valóban jobban teszed, ha nem szeded, se most, se máskor. Számos más védekezési módszer létezik, amitől nem megy tönkre a hormonháztartásod. Én a helyedben másik nőgyógyászt is keresnék nem valami alapos. Szóval a lényeg, hogy hagyd abba nyugodtan.
2020. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy "furán érzed magad"?
2020. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fura, nehez erzest erzek a labamban. Lehet csak paranoias vagyok, de inkabb jobb felni, mint megijedni a vizsgalatok nelkul.
2020. márc. 28. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kezdted el szedni?
2020. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem hányingerem volt majdnem minden este az elején, de ez elmúlt

illetve több mint fél év volt, hogy láthatóan tisztult az arcbőröm és fogytam

idő kell a szervezetednek, egyik pillanatról a másikra nem lesz hatékony

az viszont nagy hiba, hogy nem voltál semmilyen normális kivizsgáláson előtte, felelőtlen egy orvos írta fel neked

de a tüneted, amit érzékeltél az nem problémára utal és önmagában egyáltalán nem ok arra, hogy abba kéne hagyni, ettől a helyzettől függetlenül ajánlom, hogy ne szedd tovább, hanem menj el egy megbízhatóbb nőgyógyászhoz és mond meg, hogy ragaszkodsz a tabletta előtti általános vizsgálatokhoz, jobb az elővigyázatosság

ha a vizsgálatok után ismét elkezdheted, akkor ne feledd, hogy furán érezheted ugyanúgy majd magad pár hónapig is akár, de ez nem azt jelenti, hogy baj van

2020. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!