Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon viszket, ég, mivel...

Nagyon viszket, ég, mivel csillapitsam?

Figyelt kérdés

Kb. 2 napja kezdődött, csak úgy egyik napról a másikra. Leginkább viszket, de ha megdörzsölöm, utána ég, kicsit lüktet. Ez a huvelynyilasomra és a kisajkakra vonatkozik.

Most nem tudok nőgyógyászhoz menni a járvány miatt. Mivel kezeljem szerintetek? Mi lehet ez?


2020. ápr. 27. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj es teljesen ki vagyok száradva mióta ez tart, úgy értem kb nulla huvelyváladék.
2020. ápr. 27. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Házi praktikák nem igazán fognak segíteni, vagy háziorvost de legjobb lenne ha egy nőgyógyászt felhívnád és kérnél egy időpontot. Jövőhéten valószínűleg lesz enyhítés és akkor tudsz menni, ahol kivizsgálnak és kapsz egy rendes gyógyszert ami majd segít
2020. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig is kenném canestennel
2020. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én vennék canesten unot a helyedben.gyógyszertár nyitva van és kamilla,cickafark ülőfürdöt csinálnék.
2020. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a minimum, hogy a huvelyflorad nincs rendben. Recept nelkul kaphato barmilyen tejsavas pH-t helyreallito keszitmeny amugy is ajanlatos. Es szinten recept nelkul van mar olyan Canesten keszitmeny is, ami altalanos gombas es bakterialis fertozeseket is gyogyit. Ne felejtsd el, nemcsak szexualis uton kaphato el. Bakterialis fertozes sajat szeklettol, gomba pedig a bennunk mindig jelen levo gombak elszaporodasa is lehet.

SOS natur joghurt segithet. Ha garantaltan sima joghurt, ez tejsav es hasznos bakteriumok.

2020. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!