Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhes vagyok, a 26....

Petrusmami kérdése:

31 hetes terhes vagyok, a 26. héttől viszket a bőröm mindenhol! Voltam bőrgyógyásznál, írt fel fürdőkrémet, de nem használt, a nőgyógyászom nem tud mit kitalálni már! A laborom jó.! Mivel csillapítsam a viszketést?

Figyelt kérdés
Kenem 28-as számú előirattal ( A-vitaminos gyógyszertári krém) de nem használ az sem... Kalciumot is iszom minden nap! Félek nehogy májzavar legyen!!! A labor nem mutat semmi kórosat!
2012. júl. 22. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez badarság!!! Nyúlik a bőröd jó hogy viszket,sima terhességi olaj ami még a terhességi csíkok ellen jó.
2012. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van! Első babámat várom, és sajnos képes vagyok mindent túlaggódni! :)
2012. júl. 22. 22:57
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
A kalciumot meg ne igyál sokat csak ha tényleg szükséges,mert korai csontosodást okoz.Ne aggódj minden rendben lesz lazulj és ne gondolj rossz dolgokra élvezd a maga rossz tüneteivel is!Jó baba várást!
2012. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
testápoló :)
2012. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a kálciumból meg kb 1000 mg kéne naponta. a terhesvitaminban tök kevés van, ha éppen van benne. nem árt, ha iszod, nekem az elsőnél teljesen tönkrementek a fogaim, mert csak a végén kezdtem el szedni
2012. júl. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Használj fürdéshez babaolajos babatusfürdőt(ami a babáknak kell).Én a Gabit használom, azóta nem viszket a bőröm. Illetve utána kend be testápolóval magad vagy a babaolajjal.
2012. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Homeópátia

STAPHYSAGRIA 9 CH napi 2*5 golyó

Nekem bejött minden terhességnél, amikor a krémek már nem használtak...

2012. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket! Valamelyik remélem beválik, mert a begolyózás határán vagyok! :P Tegnap este a tenyerem az ujjaim, meg a talpam viszketett... persze hajnali 3-kor! :D És hol van még szeptember! :)
2012. júl. 23. 11:26
 9/9 anonim ***** válasza:

szia, sikerült vmit kideríteni a viszketés terén? vagy javult vmit?

mert van egy bnőm akinek ugyanez volt, ha nem vagy jobban, megkérdem tőle, hogy mit kapott rá, mert azt tudom, hogy szedette erre vmi gyógyszert.

Én is viszkettem a terhesség elejétől, de avégén főleg, de ez a bnőm ugyanígy volt mint Te, hogy elviselhetetlen volt neki, nem tudott aludni sem tőle, véresre vakarta magát...:-(( írj privit ha még érdekes a téma, mert nem nézek be ide minden nap!!!

2012. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!